Італійські вчені провели ретроспективний огляд електронних історій хвороби всіх суб’єктів (амбулаторних хворих і донорів крові), яким у період із січня 2010 р. до грудня 2013 р. проводили визначення групи крові за системою АВО у відділенні гематології та трансфузійної медицини Мантуї, передають Патріоти України.
Середній вік жінок становив 40,8 року, а чоловіків – 57,2 року. Результати дослідження виявили, що група крові та тривалість життя людини взаємопов’язані.
Найдовше живуть люди з найсильнішою 1 групою крові. Носії саме цієї групи є більш стійкими до більшості хвороб. Вони рідше страждають від серцево-судинних захворювань, неврологічних хвороб і навіть від деяких видів раку шлунка та підшлункової залози.
Саме така стійкість і дозволяє людям з 1 групою крові жити довше. Річ у тому, що І група крові містить менше молекул, відповідальних за згортання крові. Це й береже її носіїв від судинних хвороб та інсультів.
Це ж дослідження показало, що, приміром найчастіше з інфекціями та хворобами серця стикаються носії 4 групи. У них також вищий ризик розвитку пухлин чи раку.
Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...
У колишньої очільниці Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії Тетяни Крупи виявили, окрім вилучених 5 мільйонів доларів, ще 592 тисячі доларів на рахунку у польському банку. Про це заявив прокурор Спеціалізованої антикорупційної прок...