З мушкетерів у "чистилище": Сайт "Миротворець" заніс у свою базу відомого радянського актора

Михайло Боярський потрапив у список "Миротворця" за відкриту підтримку агресії Росії щодо України; незаконний перетин державного кордону України; участь у розважальних заходах в анексованому Криму.

Михайло Боярський. Фото:http://www.bagnet.org

Відомий російський актор і музикант Михайло Боярський потрапив в базу даних українського центру "Миротворець". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт "Миротворець".

Інформація про актора, якийо зіграв Д'Артаньяна в радянському фільмі "Д'Артаньян і три мушкетери", розміщена в розділі "Чистилище". Він потрапив у список "Миротворця" за відкриту підтримку агресії Росії щодо України; незаконний перетин державного кордону України; участь у розважальних заходах в анексованому Криму.

Як відомо, 11 березня 2014 року Боярський підписав "звернення діячів культури Російської Федерації "на підтримку політики Путіна в Україні і в Криму".

У Одесі квартирант зарізав власника житла й жив із трупом (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 20:59

В Одесі 51-річний квартирант зарізав 50-річного чоловіка, в якого винаймав квартиру. А після скоєного ще півтори доби залишався з загиблим в оселі й викрав його майно, інформують Патріоти України. Затримали підозрюваного неподалік від місця події, що с...

"Це сталося прямо в управлінні": У Дніпрі сержант поліції заявив про побиття начальством (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 20:45

Сержант Калиняк опублікував у мережі відео, на якому у нього – розбите обличчя. Поліцейський вів трансляцію з Управління патрульної поліції Дніпропетровської області, де на нього й напали. . Калиняк стверджує, що його викликали для ознайомлення з яки...