З російської окупації повернули дитину, яка два роки прожила без батьків, - Міністерство з питань реінтеграції ТОТ

За допомогою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України додому вдалося повернути ще одну дитину. Дівчинка прожила на ТОТ окремо від батьків майже два роки, зазначають Патріоти України.

Цю інформацію опублікували в офіційному Telegram-каналі Мінреінтеграції. Жінка на ім'я Марія звернулася до відомства у грудні 2023 року з проханням про допомогу в поверненні її малолітньої доньки з тимчасово окупованої території Запорізької області.

На момент початку повномасштабної війни дівчинка перебувала в гостях у своїх бабусі та дідуся. Виїхати відразу вони не мали змоги, оскільки бабуся була тяжкохвора і її не могли перевозити. Водночас забрати дівчинку самотужки батькам також було ризиковано.

Після того, як бабуся померла, Марія звернулася по допомогу. Так, після близько двох років, проведених окремо, родина знову об'єдналася, а процес повернення відбувався через ініціативу "Шлях додому".

"Мінреінтеграції дякує всім, хто долучався до цієї справи. Особлива подяка нашому партнеру — "Українській мережі за права дитини". Завдяки спільним зусиллям в межах цього проєкту вже вдалося повернути 56 дітей", – йдеться у повідомленні.

В армії - нові правила: Кому в Україні платитимуть більше й скоротять службу

четвер, 25 червень 2026, 23:04

В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...

В Україні змінюють систему соцвиплат: Ось хто тепер отримає більше грошей

четвер, 25 червень 2026, 22:52

Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...