
За допомогою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України додому вдалося повернути ще одну дитину. Дівчинка прожила на ТОТ окремо від батьків майже два роки, зазначають Патріоти України.
Цю інформацію опублікували в офіційному Telegram-каналі Мінреінтеграції. Жінка на ім'я Марія звернулася до відомства у грудні 2023 року з проханням про допомогу в поверненні її малолітньої доньки з тимчасово окупованої території Запорізької області.
На момент початку повномасштабної війни дівчинка перебувала в гостях у своїх бабусі та дідуся. Виїхати відразу вони не мали змоги, оскільки бабуся була тяжкохвора і її не могли перевозити. Водночас забрати дівчинку самотужки батькам також було ризиковано.
Після того, як бабуся померла, Марія звернулася по допомогу. Так, після близько двох років, проведених окремо, родина знову об'єдналася, а процес повернення відбувався через ініціативу "Шлях додому".
"Мінреінтеграції дякує всім, хто долучався до цієї справи. Особлива подяка нашому партнеру — "Українській мережі за права дитини". Завдяки спільним зусиллям в межах цього проєкту вже вдалося повернути 56 дітей", – йдеться у повідомленні.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...