"За державну школу - 50 тисяч!": Киянка розповіла про величезні побори в гімназії

Майже 50 тисяч гривень на рік батьки мають викласти за навчання в державній гімназії №86 "Консул" міста Києва. Про це на умовах анонімності розповіла жінка, дитина якої навчалась в цьому закладі. За її словами, найперше батьки мають сплатити вступний внесок 10 тисяч гривень, щоб дитину прийняли до школи, передають Патріоти України.

Крім цього, є щомісячна плата 4100 гривень – це гроші, які йдуть на рахунок до ТОВ "Школа Консул". Є охорона школи, за яку ми теж платимо приблизно 70 гривень на місяць, є доплата прибиральниці – це приблизно 700 гривень щомісяця, але вже з класу, і окремий мій улюблений пункт – це свята. Свята і подарунки вчителям", – розповіла жінка.

Також існує так званий "фонд класу", в який здають в середньому 500 гривень. Гроші йдуть на канцелярію, туалетний папір та інші речі, що супроводжують навчальний процес. За підрахунками, тільки за "вступні внески" школа отримала 600 тисяч гривень, адже в гімназію в 2019 році вступило 60 дітей. А за навчальний рік в заклад надходить понад 20 млн гривень.

Директор Тетяна Мельник, яка є водночас засновницею ТОВ "Школа Консул", розповіла, що в школі діють в рамках чинного законодавства.

"У нас в гімназії безкоштовне навчання", – підкреслила Мельник. Крім того, кожен клас зобов'язаний робити статусні подарунки очільниці навчального закладу на чотири свята: День вчителя, день народження директора, 8 березня, Новий рік. "Також від кожного класу потрібно формувати статусний пакет для районного управління освіти: пляшка дорогого вина та коробка цукерків", – розповіла інсайдерка.

Джерело: Обозреватель

Що відбувається з антитілами безсимптомно хворих COVID-19: Дані дослідження

середа, 28 жовтень 2020, 17:15

Безсимптомні пацієнти втрачають антитіла до коронавірусу раніше, ніж люди, у яких виявлялися симптоми COVID-19, розповідають британські вчені. Результати досліджень, проведених Imperial College London і фірмою Ipsos Mori, також свідчать про те, що втра...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...