Образа в Німеччині вважається кримінальним злочином і карається штрафами або навіть позбавленням волі до року.
Які слова та жести не варто використовувати в спілкуванні у Німеччині з місцевими мешканцями та представниками правоохоронних органів, розповідає Telegram-канал "Німеччина/Україна/Біженці".
Якщо людина отримує образу у зв'язку зі своєю діяльністю – наприклад, поліцейський – покарання винуватця може зрости до 2 років за гратами.
Буває, що люди часто незадоволені діями співробітників правоохоронних органів. Під час суперечки можуть намагатися довести свою правоту та перейти до словесних образ. Хоча у кримінальному кодексі немає окремої статті за образу посадовців, саме поліцейські можуть частіше звертатися в суд для захисту своєї честі.
Слід зауважити, що лайливі та нецензурні слова можуть "коштувати" 10-40 добових ставок. Це від 150 до 1500 євро. Але варто врахувати також, за які образливі слова суди в різних містах вже приписували штрафи:
Також дорого може обійтися жест із середнім пальцем із вікна автомобіля. За таке вираження емоцій суди в Німеччині присуджували штрафи в 2000-4000 євро.
Протягом восьми місяців американець щоденно споживав близько чотирьох кілограмів м’яса, сиру та масла, зокрема в гамбургерах, передають Патріоти України. Дієта з виключно тваринної їжі, так звана "дієта хижака", за вісім місяців довела американця до ві...
Українським пенсіонерам, які святкуватимуть ювілеї у 2025 році, виплачуватимуть одноразову матеріальну допомогу. Розмір виплат становить до 10 тис. грн. Відповідна програма діє у місті Мукачево, що у Закарпатській області, повідомляє Мукачівська міська...