Образа в Німеччині вважається кримінальним злочином і карається штрафами або навіть позбавленням волі до року.
Які слова та жести не варто використовувати в спілкуванні у Німеччині з місцевими мешканцями та представниками правоохоронних органів, розповідає Telegram-канал "Німеччина/Україна/Біженці".
Якщо людина отримує образу у зв'язку зі своєю діяльністю – наприклад, поліцейський – покарання винуватця може зрости до 2 років за гратами.
Буває, що люди часто незадоволені діями співробітників правоохоронних органів. Під час суперечки можуть намагатися довести свою правоту та перейти до словесних образ. Хоча у кримінальному кодексі немає окремої статті за образу посадовців, саме поліцейські можуть частіше звертатися в суд для захисту своєї честі.
Слід зауважити, що лайливі та нецензурні слова можуть "коштувати" 10-40 добових ставок. Це від 150 до 1500 євро. Але варто врахувати також, за які образливі слова суди в різних містах вже приписували штрафи:
Також дорого може обійтися жест із середнім пальцем із вікна автомобіля. За таке вираження емоцій суди в Німеччині присуджували штрафи в 2000-4000 євро.
Російські окупанти під час ранкової атаки 25 квітня на Павлоград Дніпропетровської області знищили вщент базу волонтерського Медичного батальйону "Госпітальєри" з усім майном та технікою, що були в ній. Про це повідомила українська медикиня-доброволиця...
Вже понад добу рятувальники продовжують розбирати завали після масованої ракетної атаки Росії на Київ. Крім людей, з-під завалів діставали й пухнастих котиків, а також – їжачка, зазначають Патріоти України. . Знімки врятованих опублікували у Державній...