За рік піднялись зразу на 29 позицій: Київ обігнав такі уславлені мегаполіси, як Вашингтон, Гельсінкі, Мюнхен, Мельбурн у престижному рейтингу

Команда Віталія Кличка не може не пишатись таким лісним визнанням своїх зусиль у запровадженні стартапів на міжнародному рівні

Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі, Мюнхен і Вашингтон в рейтингу найбільших стартап-міст, піднявшись на 29 позицій і зайнявши 34-е місце з 1028. Про це повідомляється на глобальному профільному сервісі StartupBlink, де також опублікована оновлена онлайн-карта з відповідною інформацією, зазначають Патріоти України.

За рік столиця України піднялася в цьому рейтингу з 63 місця аж на рекордні 29 позицій, що говорить про ефективну політику керівництва столиці в питанні розвитку даної сфери.
В результаті Київ за рік обігнав такі відомі стартап-екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень, Вашингтон, Мельбурн, Дублін і багато інших.
Відзначимо, що позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їх якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. І оцінюються ці показники власним алгоритмом авторів звіту.
Так, в Києві розробники онлайн-сервісу нарахували 321 стартапів. Крім Києва, в рейтинг увійшли такі міста України, як Одеса (235-е місце), Львів (299-е), Харків (435-е) і Дніпро (561-е). В цілому Україна за останні два роки піднялася в топі на чотири позиції.
Серед міст світу перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн - США, Великобританія і Канада.
Карта StartupBlink створена на основі GoogleMaps. Всього на ній відзначені понад 62 тис. стартапів. У базі зібрані дані AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших стартап-платформ. Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях і місцем розташування, а акселератори - за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і по регіонах.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...