На Одещині 19-річний хлопець вбив собаку і п’ять цуценят, аби помститися сусідці, яка не позичила йому гроші. Про це повідомила поліція Одеської області, передають Патріоти України.
В п’ятницю, 1 липня, до поліції звернулася мешканка Тарутинської громади і повідомила, що хтось жорстоко вбив її домашніх улюбленців. Вже за кілька годин встановили причетну до злочину особу – 19-річного односельці.
Як з’ясували поліцейські, напередодні хлопець просив жінку позичити йому гроші, а почувши відмову, спланував помсту. Вночі він прийшов до неї, впевнився, що нікого немає вдома, перестрибнув через паркан, знайшов у дворі сокиру і вбив нею собаку. Після цього - заздалегідь підготовленою будівельною пилкою і п’ятьох її цуценят.
"Знаряддя злочину поліцейські вилучили, а тіла тварин направили на експертизу. Правопорушник скоєне не заперечував. Молодикові інкримінують жорстоке поводження, вчинене з особливою жорстокістю щодо двох і більше тварин за частиною 3 статті 299 Кримінального кодексу України. Згідно з нею, зловмиснику загрожує від п’яти до восьми років позбавлення волі", - прокоментувала начальниця відділення № 2 слідчого відділу Болградського районного відділу поліції Олена Узун-Куртогло.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...