Унікальний оглядовий майданчик у Національному парку Комодо (Індонезія) відкриває вид на три затоки з пляжами рожевого, білого і чорного піску. Рідкісне природне явище підкорило серця туристів і мандрівників з усього світу, зазначають Патріоти України.
Міжнародне видання Time Out опублікувало щорічний список найкрасивіших місць на планеті. Перше місце в рейтингу посів оглядовий майданчик острова Падар, розташованого в індонезійському Національному парку Комодо.
Головна особливість острова — три унікальні затоки з рожевим, білим і чорним піском, які можна побачити з однієї точки огляду. Панорамний краєвид, що відкривається з оглядового майданчика, нагадує кадри з "Парку Юрського періоду": бірюзові води, мальовничі пляжі і драматичні схили створюють воістину захопливий пейзаж.
Дістатися до майданчика можна сходами — підйом займає близько 30-45 хвилин, а особливо мальовничий він на світанку або під час заходу сонця.
Крім природної краси, острів Падар і весь Національний парк Комодо славляться своїм унікальним біорізноманіттям. Тут мешкають акули, скати манта, дельфіни, рідкісні види рептилій і птахів, а також зелені морські черепахи. Але, мабуть, найвідоміша пам'ятка регіону — комодські дракони. Ці гігантські ящірки, яких більше ніде у світі не зустріти, зробили парк об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і привернули увагу вчених з усього світу.
Національний парк Комодо також включає в себе острови Комодо і Рінка, а також кілька невеликих ділянок суші. Води навколо архіпелагу визнані одними з найкращих для дайвінгу та снорклінгу. Тут можна зустріти тунців, баракуд, мант і безліч рифових риб, а популярні дайв-сайти Касл-Рок і Кристал-Рок регулярно потрапляють у міжнародні рейтинги.
Щоб потрапити в цей райський куточок, туристам потрібно долетіти до міста Лабуан-Баджо, а потім пересісти на пором або човен, щоб дістатися до острова Падар. Шлях займає близько двох годин.
Вхід на територію Національного парку Комодо платний і становить 600 000 індонезійських рупій (близько 1600 гривень) для іноземних туристів. У цю суму включено і доступ до зон для снорклінгу.
Нове масштабне дослідження шокує: занадто довгий сон може вкоротити життя. Лише дві години на добу вирішують долю вашого здоров’я - і навіть життя, передають Патріоти України. Понад 2 мільйони людей. 80 досліджень. Один висновок: сон — це не тільки про...
Супутникове зображення, зроблене NASA, зафіксувало вражаюче виверження вулкана Ключевського на Камчатці, де з кратера здіймалася гігантська річка диму довжиною понад 1600 кілометрів. На фото видно подвійні потоки лави, які нагадують "диявольські роги",...