Перше - це батарейки-таблетки. Дітей вони залучають блиском, але дуже для них небезпечні. Пристрої з такими батареями повинен бути щільно закриті. А старі "таблетки" і зовсім потрібно викинути, а не зберігати їх в будинку. Доктор попереджає - при ковтанні кислота в батарейці-таблетці може пошкодити шлунково-кишкового тракту дитини.
Далі йде алкоголь. Спиртовмісні препарати бувають не тільки у вигляді звичного алкоголю. Антисептик для рук, ополіскувач для рота зі спиртом, сироп від кашлю - можуть викликати алкогольне отруєння у малюка.
Дітей дуже приваблює косметика. Але вона небезпечна для малюків, так як у випадку з тими ж лаками для волосся, фарбі для волосся, мова йде в тому числі і про токсичні речовини.
Не варто забувати і про капсули для посудомийних і пральних машин. У багатьох дітей вони асоціюються з цукерками. При ковтанні капсули призводять до небезпечних наслідків і навіть летального результату.
І нарешті ліки. Навіть якщо кришки від них надійно закриті, а пачки з таблетками не розпечатані, для дитини це не перешкода. Будь-який тюбик при бажанні можна розкрити, а пачку розірвати.
Комаровський нагадує, що передозування медпрепаратами в більшості випадків призводить до незворотних наслідків у дитини.
В Україна зафіксували суттєве підвищення цін на цибулю. Це пов'язано із сезонним скороченням обсягів цього овочу в місцевих господарствах. Фермери реалізують цибулю за ціною від 18 до 27 грн за кілограм (еквівалентно $0,43–0,65 за кілограм), що в серед...
Відтепер іноземцям, які бажають отримувати освіту в Польщі, доведеться довести, що вони на належному рівні володіють мовою викладання - в більшості випадків це буде саме польська. Про це повідомляє інформаційний портал InPoland, передають Патріоти Укра...