Люди, котрі народилися між 1997 і 2012 роками, прозвана задовго до 2022 року поколінням Z, перестали казати "алло", відповідаючи на дзвінок, – тепер покоління до 28 років дедалі частіше просто мовчить у слухавку, пише видання Business Insider, передають Патріоти України.
Приводом для обговорення в соцмережах став вірусний твіт співробітниці відділу кадрів, яка зазначила, що молоді кандидати під час телефонних інтерв'ю найчастіше мовчать, чекаючи, доки першим заговорить роботодавець, і не поспішають привітати співрозмовника.
У коментарях тисячі користувачів пояснили свою поведінку новими нормами телефонного спілкування. Головні причини відмови від традиційного вітання – острах спаму і рободзвінків, що активуються тільки після почутого "алло", а також побоювання, що запис їхнього голосу можуть використати шахраї для створення діпфейків.
Крім того, молодь впевнена, що розмову має починати той, хто телефонує, адже це йому щось потрібно від них.
Саме слово "алло" з'явилося ще в епоху дротових телефонів. Його придумали як нейтральний і легко помітний початок розмови з боку того, хто приймає, щоб переконатися в якості зв'язку.
Експерти вважають, що для нинішньої молоді телефонні розмови – вже не символ зв'язку, а пережиток минулого, якого настав час позбуватися. "Навіщо дзвонити, якщо можна просто написати?", – дедалі частіше ставлять запитання представники покоління Z.
Масштабне дослідження 2024 року, опубліковане в журналі Nature, вразило любителів тварин по всьому світу: серед 585 000 собак 155 порід, що мешкають у Великій Британії, були виявлені десятки порід, середня тривалість життя яких ледь сягає 9 років, а у ...
Експерт з вживаних автомобілів високо оцінив MINI Cooper, назвавши його "вражаючим" і таким, з яким "жоден конкурент не може зрівнятися". За словами Річарда Дреджа з Auto Express, цей малолітражний автомобіль вирізняється харизмою, динамікою та низьким...