Зачинився у кабінеті: У Тернополі 21-річний поліцейський у відділку вистрелив у себе

У Тернополі 21-річний поліцейський намагався вчинити самогубство на робочому місці. Хлопець лише півтора місяці тому прийшов на роботу, зараз він перебуває у тяжкому стані. Про це пише zaxid.net, передають Патріоти України.

Подія сталась зранку, 24 липня, у Тернопільському міському відділку поліції. 21-річний офіцер зранку прийшов на роботу та отримав табельну зброю. Він зачинився у кабінеті, після чого пролунав постріл. Колеги одразу кинулись допомагати йому.

"Молодий працівник поліції, отримавши зброю, заступав на службу і намагався скоїти суїцид. Зараз головне – життя людини, зараз ми надаємо максимальну допомогу, щоб врятувати його, працівники поліції здають кров. Чому так сталося – розбирається ДБР. Ніхто замовчувати нічого не буде. Буде дана правова оцінка, буде вивчені всі обставини, які спонукали поліцейського піти на такий крок", - повідомив в.о. начальника поліції Тернопільської області Сергій Зюбаненко.

Відомо, що 21-річний поліцейський півтора місяці тому прийшов на роботу після закінчення профільного університету. Причини спроби самогубства розслідують ДБР та прокуратура.

Не лише штраф: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після отримання повістки

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:30

В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...