Загиблий в Ан-26 штурман за хвилини до катастрофи листувався з 7-річною донькою (відео)

Штурман Олексій Остапенко, який загинув у катастрофі Ан-26 в Чугуєві Харківської області, вів переписку зі своєю 7-річною донькою за кілька хвилин до катастрофи. Про це повідомили в сюжеті "ТСН.Тиждень", передають Патріоти України.

Після цього польоту, який закінчився авіакатастрофою, 28-річний штурман Олексій Остапенко повинен був отримати кваліфікацію першого класу. Дружина загиблого офіцера Олена розповідає, що він жив своєю роботою і знав, як її робити.

"Це його професія, це його покликання. Тому що ось прям чогось іншого, як літати, він не вмів. Дійсно, ось навіть елементарне. Поміняти кран не міг. У мене чоловік не розумівся ні в чому, крім літаків" , - розповідала вона журналістам.

За її слова, за кілька хвилин до катастрофи її чоловік переписувався зі своєю 7-річною донькою, яка заспокоювала маму, коли штурман Остапенко перестав виходити на зв'язок.

"Мені дитина сказала: "Мамо, почекай. Він, може, мені щось відповів". І вона дістає телефон, і я бачу цю переписку. Мене це не те, щоб зворушило. У мене було таке відчуття, що вона ніби щось передчувала в це момент", - поділилася Остапенко.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...