"Зайшов туди - там шматки м'яса, рука відірвана": Президент ФК "Інгулець" розповів про вибух, в епіцентрі якого опинився (відео)

Причиною вибуху в офісі в селищі Петрове Олександрійського району на Кіровоградщині стала граната. Її демонстрував один із присутніх. Потім поклав собі до кишені, де вона й розірвався. Цей чоловік отримав важкі травми, від яких помер, розповів подробиці очевидець - президент ФК "Інгулець" Олександр Поворознюк, передають Патріоти України.

"До мене зателефонував друг. Попросив заїхати за ним на базу. Я часто заїжджав туди, ми грали там в нарди, спілкувалися. Я заїхав. Там був ще компаньйон мого товариша, сиділи, розмовляли - ні про що, розповідали анекдоти. Тут Вертелевський (один з присутніх) встає, дістає гранату, кладе на стіл і посміхається. Я одразу нічого не зрозумів, дивлюся – бойова граната, смішного мало. Потім він бере цю гранату, кладе до себе в кишеню, і вона вибухає. На мене падає стіл, падають зі стін ікони, далі я погано пам'ятаю, як мене витягнули на вулицю. Викликав поліцію, "швидку". Зайшов туди – там шматки м'яса, рука відірвана. Вивів іншого товариша - Льва, замотав йому голову", - розповів Олександр Поворознюк на каналі в YouTube. Додав, що порівняно з друзями, які сильно скалічилися, він почувається добре.

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...

Українка Jerry Heil потролила Ілона Маска піснею, а Сергій Притула - словом (відео)

четвер, 6 жовтень 2022, 5:31

Українська співачка Jerry Heil відреагувала на скандальні заяви американського мільярдера Ілона Маска про мирні переговори між Україною та Росією. Вона виконала про винахідника глузливу композицію англійською мовою. Ролик опубліковано у TikTok. ...