Захоплюються і жінки, і чоловіки: Меланія Трамп стала онлайн-знаменитістю в Китаї

Дружина президента США, перша леді Меланія Трамп завойовує увагу китайських шанувальників. Двічі перша леді США стала інтернет-знаменитістю в Китаї, особливо серед жінок. Це може дивувати, враховуючи ставлення її чоловіка - американського лідера Дональда Трампа - до Китаю. Проте публікації в соціальних мережах відображають захоплення її незалежністю та стилем. На це звернули увагу в AP та The Washington Post, передають Патріоти України.

"Вона виглядає героїчно, елегантно і рішуче, така потужна і велична, мені це так подобається", - написав 39-річний підприємець із Гуанчжоу.

Після того, як перша леді вдягла той самий знаменитий капелюх на інавгурацію, подібні вироби з'явилися в інтернет-магазинах, а на платформі Xiaohongshu опублікували відео того, як виготовити власний капелюх за 48 годин. "За традиційними китайськими стандартами, жінки повинні підтримувати своїх чоловіків і зосереджуватися на вихованні дітей. Але риси незалежності Меланії Трамп також приваблюють китайських шанувальників, як і її сходження від маленького словенського містечка до вершини світової соціальної драбини", - пишуть в медіа.

Щодо цього нагадаємо, що Меланія Трамп (до шлюбу - Кнавс) виросла в Словенії і працювала моделлю через агентства в європейських столицях моди, Мілані та Парижі, перш ніж переїхати до Нью-Йорка в 1996 році. "Китайським шанувальникам подобається, що в ній є як традиційна, так і сучасна сторони жінки", - каже Цзінсі Ву, доцент кафедри медіа-досліджень в Університеті Хофстри в Нью-Йорку.

Зокрема, посилаються на архівне відео, на якому Меланія Трамп відмовляється тримати чоловіка за руку, коли вони виходили з літака Air Force One. Відео зібрало понад 5 мільйонів вподобань на китайській версії TikTok.

Ще одна 24-річна китайська шанувальниця першої леді - Ге Яхан - називала Меланію загадковою жінкою, яка була достатньо сміливою, щоб слідувати за своїми мріями з маленького містечка в Словенії до Сполучених Штатів.

В цьому контексті варто зазначити, що між цими країнами вже тривалий час зберігаються напружені відносини через розбіжності, зокрема щодо мит, кібербезпеки, і закінчуючи TikTok, Тайванем та іншим.

Зокрема, нагадаємо, що президент США Дональд Трамп запровадив 10% мита на весь китайський імпорт до США. Китай натомість відповів запровадженням власних тарифів на американський імпорт.

За споживанням російського контенту часто не стоїть якась українофобія, - письменник Жадан

четвер, 15 травень 2025, 9:20

Дуже часто за споживанням російського контенту не стоїть свідомий вибір, не стоїть українофобія, не стоїть заперечення українства. Про це заявив український письменник, музикант та військовослужбовець Сергій Жадан в інтерв'ю проєкту "Люди змін з Лесею ...

Студентам-медикам відновлять обовʼязкову військову підготовку: Що варто знати

четвер, 15 травень 2025, 9:08

Для здобувачів вищої освіти за медичними та фармацевтичними спеціальностями збираються відновити обов’язкову військову підготовку. Про це йдеться у законопроекті 13276 про внесення змін до статті 11 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» ...