Дружина президента США, перша леді Меланія Трамп завойовує увагу китайських шанувальників. Двічі перша леді США стала інтернет-знаменитістю в Китаї, особливо серед жінок. Це може дивувати, враховуючи ставлення її чоловіка - американського лідера Дональда Трампа - до Китаю. Проте публікації в соціальних мережах відображають захоплення її незалежністю та стилем. На це звернули увагу в AP та The Washington Post, передають Патріоти України.
"Вона виглядає героїчно, елегантно і рішуче, така потужна і велична, мені це так подобається", - написав 39-річний підприємець із Гуанчжоу.
Після того, як перша леді вдягла той самий знаменитий капелюх на інавгурацію, подібні вироби з'явилися в інтернет-магазинах, а на платформі Xiaohongshu опублікували відео того, як виготовити власний капелюх за 48 годин. "За традиційними китайськими стандартами, жінки повинні підтримувати своїх чоловіків і зосереджуватися на вихованні дітей. Але риси незалежності Меланії Трамп також приваблюють китайських шанувальників, як і її сходження від маленького словенського містечка до вершини світової соціальної драбини", - пишуть в медіа.
Щодо цього нагадаємо, що Меланія Трамп (до шлюбу - Кнавс) виросла в Словенії і працювала моделлю через агентства в європейських столицях моди, Мілані та Парижі, перш ніж переїхати до Нью-Йорка в 1996 році. "Китайським шанувальникам подобається, що в ній є як традиційна, так і сучасна сторони жінки", - каже Цзінсі Ву, доцент кафедри медіа-досліджень в Університеті Хофстри в Нью-Йорку.
Зокрема, посилаються на архівне відео, на якому Меланія Трамп відмовляється тримати чоловіка за руку, коли вони виходили з літака Air Force One. Відео зібрало понад 5 мільйонів вподобань на китайській версії TikTok.
Ще одна 24-річна китайська шанувальниця першої леді - Ге Яхан - називала Меланію загадковою жінкою, яка була достатньо сміливою, щоб слідувати за своїми мріями з маленького містечка в Словенії до Сполучених Штатів.
В цьому контексті варто зазначити, що між цими країнами вже тривалий час зберігаються напружені відносини через розбіжності, зокрема щодо мит, кібербезпеки, і закінчуючи TikTok, Тайванем та іншим.
Зокрема, нагадаємо, що президент США Дональд Трамп запровадив 10% мита на весь китайський імпорт до США. Китай натомість відповів запровадженням власних тарифів на американський імпорт.
Дуже часто за споживанням російського контенту не стоїть свідомий вибір, не стоїть українофобія, не стоїть заперечення українства. Про це заявив український письменник, музикант та військовослужбовець Сергій Жадан в інтерв'ю проєкту "Люди змін з Лесею ...
Для здобувачів вищої освіти за медичними та фармацевтичними спеціальностями збираються відновити обов’язкову військову підготовку. Про це йдеться у законопроекті 13276 про внесення змін до статті 11 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу» ...