"Закидання камінням артистів - і є "совок": Відома українська співачка заступилася за хор Верьовки (відео)

Скандальне відео "Кварталу 95" і хору Григорія Верьовки про згорілий будинок Валерії Гонтаревої прокоментувала українська народна артистка Марія Бурмака. Співачка вважає, що це неправильно, що музикантів почали "цькувати" за виступ. Про це вона розповіла в передачі "Сніданок з 1+1", передають Патріоти України.

Виконавиця зазначила, що "жарт" їй зовсім не сподобався, але хор Верьовки тепер перекреслили назавжди. "Я дізналася з дзвінка журналістів на наступний день. У мене відразу промайнуло моє дитинство, цей могутній хор, як я ходила на концерти. Я почала дивитися цю історію. Звичайно, мені номер не сподобався, тому що є такі теми, на які не варто жартувати", - сказала Бурмака.

На думку співачки, "цькування" - це неправильно, в мережі піднявся великий резонанс і відомі музиканти сильно постраждали через це. Саме закидання камінням артистів - і є "совок"."

"Вони отримали якийсь гонорар, але наскільки я розумію, це не була якась готівка. Очевидно якийсь держоблік, який також йде в касу. Але в мережі почали просто перекреслювати хор. Взяти і топтати великий колектив, кидати камінням, я проти цькування як такого. Тому що це і є "совок", - пояснила артистка.

Нагадаємо, в останньому ефірі "Кварталу 95" гумористи і хор Григорія Верьовки заспівав пісню про згорілий будинок екс-голови НБУ Валерії Гонтарєвої під назвою "Горіла хата". У мережі артистів і музикантів затаврували і зганьбили.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...