Залишилися дружина та кілька дітей: У Тернополі чоловік на обсервації наклав на себе руки

У палаті чоловік знаходився один, у нього був окремий санвузол і балкон.

У Тернополі чоловік, який знаходився на обсервації в лікарні через епідемію COVID-19, наклав на себе руки. Про це в Facebook повідомляє Тернопільська міська штаб по боротьбі з коронавірусом. Встановлено, що загиблий 14 квітня повернувся з Польщі, де практично проживав останні два роки, передають Патріоти України.

"20 квітня потрапив на обсервацію в міську лікарню №3. Симптомів коронавірусу у чоловіка не було, три рази в день він вимірював температуру тіла, не скаржився на самопочуття. Увечері, 24 квітня, чоловік зачинився в палаті. На вечірньому обході медики не змогли відчинити двері, тому викликали поліцію. У палаті виявили людину без ознак життя", – йдеться в повідомленні.

Відомо, що загиблому було 39 років. У нього залишилася дружина та четверо дітей. Однак ніхто до нього в лікарню не приходив. У палаті чоловік знаходився один, у нього був окремий санвузол і балкон. Поліція почала розслідування, щоб встановити причину суїциду.

Українці можуть назавжди втратити землю: Ось хто ризикує залишитися без ділянки

субота, 27 червень 2026, 13:12

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...

Пенсіонери можуть отримувати більше грошей: Осьхто має право на додаткові виплати

субота, 27 червень 2026, 12:58

У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...