Заморозки та холод доведеться ще потерпіти: Синоптик розповів, коли повернеться тепло

Погода в Україні упродовж тижня, з 13 по 19 квітня, буде переважно холодною, місцями будуть йти короткочасні дощі, а в деяких місцях навіть грози. Вночі у частині областей нашої держави не виключені заморозки до -3 градусів.

Про це розповів кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич.

Він зазначив, що на територію України продовжить надходити холодне повітря з арктичних регіонів Європи.

За словами метеоролога, заморозки вночі найбільш ймовірні у північних і західних областях. Кібальчич зазначив, що упродовж тижня середньодобова температура повітря буде нижчою за норму на 5-10 градусів.

"Поступове підвищення температурного фону і стабілізація погодних умов очікується лише з 17 травня", – розповів метеоролог.

Погода в Україні 13 травня

У понеділок, 13 травня, вночі без істотних опадів. Вдень у більшості областей, окрім західної частини, пройдуть невеликі короткочасні дощі, місцями з грозами. Вітер північний/північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1…+6 градусів, у північних та західних областях на поверхні ґрунту та місцями у повітрі заморозки 0…-3 градуси. Вдень повітря прогріється до +11…+16 градусів.

Погода в Україні 14 травня

У вівторок, 14 травня, у південно-східній частині України, вдень також місцями у північних областях очікуються невеликі, часом помірні дощі, окремі грози. В інших регіонах країни без істотних опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2…+7 градусів, на поверхні ґрунту місцями заморозки 0…-3 градуси, вдень +11…+16.

Погода в Україні 15 травня

У середу, 15 травня, вночі у південно-східній частині України, вдень у більшості областей, за винятком крайнього заходу пройдуть дощі, місцями у супроводі гроз. Вітер північно-східної чверті, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2…+7 градусів, у західних та північних областях на поверхні ґрунту місцями заморозки 0…-3 градуси; вдень +11...+16.

Погода в Україні 16 травня

У четвер, 16 травня, на Лівобережжі України утримається нестійка погода із періодичними дощами, місцями у супроводі гроз. Вдень також опади поширяться на північні та більшість центральних областей. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2…+7 градусів, у західних областях на поверхні ґрунту місцями заморозки 0…-3, вдень +12…+17 градусів, на Закарпатті до +21.

Погода в Україні 17 травня

У п'ятницю, 17 травня, вночі на крайньому сході, вдень місцями на Лівобережжі країни та на Закарпатті пройдуть невеликі короткочасні дощі, в решті регіонів без опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с, у західній частині східної чверті, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +3...+8 градусів, вдень +16...+21.

Погода в Україні 18 травня

У суботу, 18 травня, у західних, північних та Одеській областях пройдуть дощі, на решті території країни без істотних опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +5…+10 градусів, вдень +16…+21, у західних областях місцями +12…+17 градусів.

Погода в Україні 19 травня

У неділю, 19 травня, у північних та східних областях очікуються короткочасні дощі з грозами, в решті регіонів країни без істотних опадів. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +7…+12 градусів, вдень +18…+23.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...