Заради виграшу в лотерею: Юнак "уклав угоду з дияволом" і приніс у жертву власних сестер (фото)

Жінки навіть не підозрювали, чим закінчиться "сімейне свято". Фото: The Mirror.

У Лондоні, Велика Британія, 19-річний Даніал Хусейн "уклав угоду з дияволом" і вбив двох сестер заради виграшу в лотереї – 46-річну Бібу Генрі та 27-річну Ніколь Смолван. Про це повідомило видання The Mirror, передають Патріоти України.

Хусейн убив сестер під час святкування дня народження однієї з них. Тіла жінок знайшли наступного дня в огорожі парку Вемблі. Юнак одну з жертв вдарив ножем вісім разів, іншу – 28. Поліцейські знайшли в його будинку документ, який нібито був "угодою з дияволом".

"При обшуку в спальні підсудного поліція виявила рукописний документ, що нібито є угодою між підсудним і дияволом. У ньому він обіцяв принести в жертву жінок, щоб виграти в лотерею і не бути запідозреним в будь-якому злочині, який він скоїв", - повідомив прокурор Олівер Глазго.

Незадовго до вбивства Хусейн купив кілька лотерейних білетів. Три з них він вклав у "договір з дияволом". "Як виявилося, диявол не пішов на угоду, бо підсудний не тільки не виграв в лотерею, але й поліція виявила всі докази, які пов'язують його з цими двома вбивствами", - підсумував Глазго. Хусейн заперечує причетність до вбивств і заявляє, що не підписував жодної "угоди з дияволом".

Нещасна у лікарні, попереду дорогі операції: На Черкащині мама учениці зламала хребет під час шкільних "відпрацювань" (фото)

вівторок, 22 червень 2021, 8:17

У м. Сміла Черкаської області під час ремонту в навчальному закладі серйозно постраждала мама однієї зі школярок. Молода жінка в результаті падіння з драбини зламала хребет. Попереду дорогі операції та лікування, передають Патріоти України. Про НП у шк...

Таємниці графіті Софії Київської. Унікальний життєпис княжих часів України-Русі

вівторок, 22 червень 2021, 8:10

Ансамбль Софійського собору, споруджений Володимиром Великим та його сином Ярославом Мудрим, є не лише унікальною пам’яткою архітектури і монументального живопису, але і вмістилищем безцінних графіті 11-13 століть - важливим історичним джерелом. Собор ...