Київський апеляційний суд у понеділок, 19 серпня, переніс розгляд апеляції на рішення про залишення під вартою співробітників спецпідрозділу міліції "Беркут", обвинувачених у розстрілі 49 людей осіб під час Євромайдану. Про це заявив член Громадської ради доброчесності Роман Маселко, повідомляють Патріоти України.
Судове засідання, на яке з різних регіонів приїхали 30 родичів загиблих, перенесено на 21 серпня. "Здається, почалась якась гра і затягування. Розгляд справи перетворюється на катування родичів, які втратили найближчих. Потерпілі обурені і вимагають зустрічі з керівництвом суду", - написав Маселко на своїй сторінці у Facebook.
Суд мав розглянути апеляцію щодо залишення під вартою Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Олександра Марінченка та Олега Янішевського.
Як повідомила Адвокатська дорадча група, "беркутівці" не були присутні в залі суду, але були в режимі відеоконференції. Їхні адвокати виступили проти проведення судового засідання без присутності обвинувачених.
П'ятьох колишніх "беркутівців" - Сергія Зінченка, Павла Аброськіна, Сергія Тамтуру, Олександра Марінченка та Олега Янішевського - обвинувачують у вбивствах та інших злочинах, що 20 лютого 2014 року призвели до загибелі 49 людей на вулиці Інститутській у центрі Києва. Святошинський районний суд декілька разів продовжував їм запобіжний захід у виді тримання під вартою. Колишній командир роти спецпідрозділу "Беркут" Дмитро Садовник, якого також підозрюють у скоєнні злочинів на Майдані, утік до Росії та отримав російське громадянство.
Нагадаємо, 16 липня Святошинський суд Києва відпустив під цілодобовий домашній арешт Сергія Тамтуру. Чотирьох інших беркутівців суд постановив залишити у СІЗО. Арешт їм продовжили ще на 60 днів - до 14 вересня. Суддя пояснив, чому відпустив ексберкутівця.
В Україні під час перевірок (інвентаризації) пенсійних справ можуть знизити розмір виплат. Наприклад, Пенсійний фонд може встановити, що частина зарплати або стажу для обчислення пенсії була врахована безпідставно. Про це пише видання "На пенсії", пер...
В Україні військовозобов’язані можуть оскаржити рішення військово-лікарської комісії про придатність до служби, якщо є невідповідність даних із попередніх медичних документів із актуальним обстеженням. Причинами для оскарження можуть бути формальні пом...