Зеленський назвав ім'я винуватця у одеській трагедії і пообіцяв, що той обов'язково буде покараний

Володимир Зеленський різко висловився про пожежу в одеському готелі "Токіо Стар".

Володимир Зеленський. Фото: Українська правда.

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що в одеській пожежі 8 людей загинули не через війну чи обстріли. З його слів, причиною стали недбальство та ігнорування елементарних норм протипожежної безпеки, зверхнє ставлення до людського життя, передають Патріоти України.

"Цьому буде покладено край", - пообіцяв Зеленський. "Відповідатимуть не лише безпосередні винуватці пожежі. Відповідатиме Вадим Чорний – власник так званого готелю. Особисто простежу, щоб покарання відповідало нормам закону та вимогам справедливості", – заявив гарант.

Він наголосив, що не можна ставити власний прибуток вище за людські життя. Президент висловив щирі співчуття рідним і близьким загиблих. "Дякую рятувальникам і поліції. Окреме спасибі одеситу, який прихистив урятованих постояльців цього "готелю", – написав Володимир Зеленський.

Разом з тим, одеський активіст Стас Домбровський назвав інше ніж президент ім'я справжнього винуватця трагедії, котрий стоїть за спиною "стрілочника"-директора.

В Україні різко злетіли ціни на газ: Нові тарифи по областях (інфографіка)

понеділок, 18 листопад 2019, 8:15

В Україні в листопаді злетіли ціни на газ: зростання тарифів склало в середньому 12,57%. Про це повідомляється на сайті Консультаційного центру для населення, передають Патріоти України. Зокрема, найбільшу роздрібну ціну за газ платитимуть споживачі М...

Не такий, як всі: У США помітили трирогого оленя (фото)

понеділок, 18 листопад 2019, 8:05

Американець під час прогулянки лісом у штаті Мічиган випадково зустрів трирогого оленя. Фахівці переконують, ця тварина - унікальна та "одна на мільйон", передають Патріоти України. Світлину трирогого оленя зробив 75-річний Стів Ліндберг і опублікував ...