"Зелений" хмарочос у Амстердамі: Сади між вежами, 196 квартир, і жодна з них не буде схожою іншу (фото)

В Амстердамі розпочалось будівництво незвичного багатофункціонального "зеленого" хмарочосу Valley.

За проектом нідерландського архітектурного бюро MVRDV незвична висотка має на меті оживити район Зейдас, який впродовж останніх 20 років розвивався як діловий квартал, повідомляють Патріоти України.

Valley включатиме житло, офіси і публічні простори.

Споруда складатиметься із трьох багатоповерхових веж різної висоти, найвища з яких простягатиметься вгору на сотню метрів.


"Зелений" хмарочос зводять у діловому центрі Амстердама

Офісні приміщення займатимуть найменшу частину хмарочосу – лише 7 поверхів. Найбільша частина буде відведена під житло – у хмарочосі буде 196 квартир і жодна з них не буде схожою одна на одну.

Підземні яруси будуть відведені під паркінги, а на останніх поверхах будівлі будуть бари та ресторани, звідки можна буде насолоджуватись казковою панорамою міста.

У "підніжжі" облаштують великий публічний простір The Grotto. Його оздоблять натуральним каменем, скляним дахом і сюди можна буде потрапити з вулиці.


Між вежами хмарочосу виростуть справжні сади

Між вежами створять справжні кам'яні джунглі – каскадні сходи з терасами і садами.

Проекти MVRDV відомі своєю енергоефективністю. Хмарочос Valley не стане винятком, передбачається, що він матиме нульові викиди в атмосферу.


Хмарочос від MVRDV буде енергоефективним

Багато вередував: У Росії неадекватна няня жорстоко вбила дитину (відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:54

Наголошується, що агресивна жінка змусила дитину з'їсти кашу, в яку було додано 50 грамів солі. Перелякана дитина заплакала та почала відвертатися, але зловмисниця силою заштовхувала йому в рот їжу. Зрештою доза солі виявилася смертельною, малюк втрати...

Скільки українців хочуть бути керівниками на роботі: Названо шокуючу цифру (інфографіка, відео)

понеділок, 27 травень 2019, 7:38

Де два козаки - там три гетьмани. Приказка ця давня, але від того її актуальність не втрачається. Бо замість того, аби працювати, українці хочуть керувати. Причому - не більшість, а тотальна більшість з нас. Деталі - у цифрах, повідомляють Патріоти Укр...