"Зелений" хмарочос у Амстердамі: Сади між вежами, 196 квартир, і жодна з них не буде схожою іншу (фото)

В Амстердамі розпочалось будівництво незвичного багатофункціонального "зеленого" хмарочосу Valley.

За проектом нідерландського архітектурного бюро MVRDV незвична висотка має на меті оживити район Зейдас, який впродовж останніх 20 років розвивався як діловий квартал, повідомляють Патріоти України.

Valley включатиме житло, офіси і публічні простори.

Споруда складатиметься із трьох багатоповерхових веж різної висоти, найвища з яких простягатиметься вгору на сотню метрів.


"Зелений" хмарочос зводять у діловому центрі Амстердама

Офісні приміщення займатимуть найменшу частину хмарочосу – лише 7 поверхів. Найбільша частина буде відведена під житло – у хмарочосі буде 196 квартир і жодна з них не буде схожою одна на одну.

Підземні яруси будуть відведені під паркінги, а на останніх поверхах будівлі будуть бари та ресторани, звідки можна буде насолоджуватись казковою панорамою міста.

У "підніжжі" облаштують великий публічний простір The Grotto. Його оздоблять натуральним каменем, скляним дахом і сюди можна буде потрапити з вулиці.


Між вежами хмарочосу виростуть справжні сади

Між вежами створять справжні кам'яні джунглі – каскадні сходи з терасами і садами.

Проекти MVRDV відомі своєю енергоефективністю. Хмарочос Valley не стане винятком, передбачається, що він матиме нульові викиди в атмосферу.


Хмарочос від MVRDV буде енергоефективним

Бабусі швидко зацікавилися: У Дніпрі біля виборчих дільниць продавали пиріжки по 5 копійок (відео)

неділя, 21 липень 2019, 13:56

Незнайомий "благодійник"-бізнесмен майже відразу зацікавив і поліцію. Також у наметах білого кольору людям пропонували печиво та питну воду за такою ж ціною. На запитання покупців, чому продукти відпускають так дешево, продавці відповіли, що це ініціат...

Хіти тижня. Школярок із РФ відправили в Китай малювати, але замість навчання їх чекала робота в іншій сфері

неділя, 21 липень 2019, 13:00

Туристичну поїздку організувала дитяча художня школа. Школярок з Забайкальського краю Російської Федерації відправили в Китайську Народну Республіку вчитися малювати, але там їх змусили працювати офіціантками в одному з ресторанів. Про це повідомляєтьс...