"Зелений" хмарочос у Амстердамі: Сади між вежами, 196 квартир, і жодна з них не буде схожою іншу (фото)

В Амстердамі розпочалось будівництво незвичного багатофункціонального "зеленого" хмарочосу Valley.

За проектом нідерландського архітектурного бюро MVRDV незвична висотка має на меті оживити район Зейдас, який впродовж останніх 20 років розвивався як діловий квартал, повідомляють Патріоти України.

Valley включатиме житло, офіси і публічні простори.

Споруда складатиметься із трьох багатоповерхових веж різної висоти, найвища з яких простягатиметься вгору на сотню метрів.


"Зелений" хмарочос зводять у діловому центрі Амстердама

Офісні приміщення займатимуть найменшу частину хмарочосу – лише 7 поверхів. Найбільша частина буде відведена під житло – у хмарочосі буде 196 квартир і жодна з них не буде схожою одна на одну.

Підземні яруси будуть відведені під паркінги, а на останніх поверхах будівлі будуть бари та ресторани, звідки можна буде насолоджуватись казковою панорамою міста.

У "підніжжі" облаштують великий публічний простір The Grotto. Його оздоблять натуральним каменем, скляним дахом і сюди можна буде потрапити з вулиці.


Між вежами хмарочосу виростуть справжні сади

Між вежами створять справжні кам'яні джунглі – каскадні сходи з терасами і садами.

Проекти MVRDV відомі своєю енергоефективністю. Хмарочос Valley не стане винятком, передбачається, що він матиме нульові викиди в атмосферу.


Хмарочос від MVRDV буде енергоефективним

Скандальні забудови Білозір: На що перетворює Київ народна артистка - Сергій Лещенко (відео)

неділя, 31 травень 2020, 22:16

Якщо ти депутат 3-х скликань та кума 2-х президентів, цілком можливо, що закон для тебе більше не писаний. Оксана Білозір, народна артистка України, співачка та депутатка кількох скликань, тепер зайнялася будівництвом. З її ім'ям пов'язують декілька ск...

Хіти тижня. Справнє диво: Жінка народила близнюків з різним кольором шкіри. Тепер їй не вірять, що обидві дитини її (фото)

неділя, 31 травень 2020, 22:00

Мешканка Нігерії народила синів-близнюків і дуже здивувалася, коли побачила їх вперше. Дивувалися рідні, а тепер і люди в соцмережах, адже брати Даніель та Девід одночасно схожі і не схожі один на одного. Вони народилися з різним кольором шкіри, переда...