Журналістів НТВ не впустили в Австралію, - Лоліта (відео)

Членам знімальної групи, які повинні була готувати сюжет про перебування та концерт Лоліти в Австралії, було відмовлено у візі.

Лоліта Мілявська. Фото: Дни.ру.Російська співачка Лоліта розповіла, що в Австралію не впустили журналістів НТВ. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram, передають Патріоти України.

"В Мельбурн повинна була приїхати знімальна група НТВ, але їм відмовили у візі. Австралійці визнали абсолютно непотрібним перебування журналістів НТВ на своїй території", - сказала співачка.

Лоліта пояснила, що знімальна група повинна була готувати сюжет про її перебування та концерті в Австралії.

Шестеро патрульних поліцейських, яким присудили по вісім років в'язниці, продовжують службу, наче нічого не відбулося

четвер, 5 серпень 2021, 20:38

"Поліцейські в той день виконували свої службові обов'язки відповідно до вимог чинного законодавства та нормативно-правових документів. Ми не згодні з таким рішення суду, вважаємо його несправедливим", - йдеться каже Білошицький. . Додав, що апеляці...

Чи можуть невакциновані українці залишитись без роботи: У МОЗ дали відповідь

четвер, 5 серпень 2021, 18:56

Українцям, які не отримали щеплення проти коронавірусу, не можуть заборонити виходити на роботу. У державі не існує такого законодавства, однак працівники критичної інфраструктури повинні бути відповідальними, повідомив головний санітарний лікар Ігор К...