Жив з неправильним діагнозом 17 років! У Львові підліток не міг ходити через рідкісну хворобу, але новий діагноз змінив його життя (відео)

У Львові 17-річному підлітку з рідкісною хворобою зробили операцію. Хлопець все життя жив з неправильним діагнозом. Спочатку лікарі вважали, що у нього ДЦП, а потім його мати побачила по ТБ дівчину зі схожими симптомами, але іншою хворобою. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Володимир здав аналізи, які підтвердили, що у нього рідкісне захворювання - торсіонна дистонія. При цьому лікарі кажуть, що його дуже складно діагностувати.

Раніше хлопець був прикутий до ліжка, він ледве ворушив ногами. Кардинальні зміни відбулися після того, як лікар призначив правильне лікування. Після лікування він почав рухатися і говорити. Тепер готується до своїх перших кроків у житті.

"Він нам виписав таблетки і сказав ідіть додому, якщо будуть зміни, телефонуйте. Ми поїхали додому, випили пігулку, він почав вставати, руки підіймати. Ми всю ніч не спали з чоловіком", - поділилася радісною новиною мама хлопця Іванна Приріз.

Жінка також розповіла, що була у багатьох лікарнях і ніде не могли встановити правильний діагноз. Попереду у Володимира ще одна операція. Йому повинні встановити нейростимулятор мозку. Він повинен допомогти йому швидше зажити повноцінним життям.

Прискіпливо дивимось на взуття та русизми: Мовознавець розповів, якими термінами краще замінити розмовні "полусапожки", "тапочки", "шльопанці"

неділя, 11 червень 2023, 2:35

Вчитель та мовознавець Олександр Авраменко у своєму експрес-уроці з української мови розповів, як правильно називати різні види взуття. "Почнемо із туфлів. Туфлі – це різновид взуття, що закриває ногу до щиколотки. Їх носять як чоловіки, так і жінки. А...

Україна - курва... Росія краще. Росія сильніша»: У Чехії дівчинку затратили та заплювали однокласники через те, що та українка (відео)

неділя, 11 червень 2023, 1:45

На цькування дівчинки відреагували в посольстві України, підключилась місцева поліція. В одній зі шкіл міста Опочне виник серйозний скандал, пов’язаний з нашою країною. Так, дитині з України, яка наразі вчиться у цьому освітньому закладі, плюнули в обл...