У мережі з'явилися правдиві фото злиденного життя пенсіонерів в Радянському Союзі. На яскравих кадрах видно, що літні люди, в основному бабусі (дідусі до цих років просто не доживали) виглядають вкрай убого. Старий одяг, згаслий погляд і вираз нескінченної туги на обличчі - саме так виглядали літні люди в СРСР. Про це розповів відомий блогер Максим Мирович, передають Патріоти України.
"Я думаю, ви і самі, хто ще застав СРСР, добре запам'ятали цих пахнучих нафталіном нещасних бабусь і дідусів - спини яких життя згинало навпіл..." - пише блогер.
Дивлячись на зовнішній вигляд "совкових" людей похилого віку, можна зрозуміти, що життя в Радянському Союзі було не цукор. Якщо молоді люди ще могли собі дозволити хоч якось одягатися, стежити за собою, то у більшості радянських людей похилого віку на це не було ні грошей, ні сил, ні здоров'я.
При всьому цьому літні люди нарівні з молодими змушені були вистоювати нескінченні радянські черги, мотатися в транспорті по всьому місту, щоб добути дефіцитні товари.
Люди в СРСР старіли швидше через важку шкідливу роботу, убоге харчування. Зубів у людей похилого віку або не було взагалі, або ж усмішку спотворювали "золоті" чи металеві коронки. Втім, деякі могли дозволити "повний" зубний протез
"Одягалися радянські люди похилого віку в похмурі костюми і сукні коричнево-землистих, сірих або чорних кольорів. Старі жінки носили такі ж похмурі сукні або верхній одяг, на зразок плащів і пальто - все це було куплено ще в передпенсійні роки відносної молодості і доношувалося потім до гробової дошки", - пише Мирович.
Ще одна відмінна риса гардеробу радянських людей похилого віку - їхні речі моторошно пахли нафталіном, яким одяг пересипали для захисту від молі.
Дорогі елітні курорти часто не виправдовують очікувань і залишають по собі не дуже приємні спогади. Про це пишуть користувачі популярного форуму Reddit, передають Патріоти України. Так, учасник форуму написав, що його розчарувала Аруба – невеликий остр...
У Радянському Союзі здача склотари була однією з найбільш поширених практик серед населення, яку використовували як джерело додаткового доходу. Цей процес був надзвичайно популярним і був пов’язаний не тільки з економією ресурсів, але й із певними виго...