Зігнуті спини, відсутність зубів та сіро-коричневий одяг: Блогер показав правдиві фото пенсіонерів у СРСР

У мережі з'явилися правдиві фото злиденного життя пенсіонерів в Радянському Союзі. На яскравих кадрах видно, що літні люди, в основному бабусі (дідусі до цих років просто не доживали) виглядають вкрай убого. Старий одяг, згаслий погляд і вираз нескінченної туги на обличчі - саме так виглядали літні люди в СРСР. Про це розповів відомий блогер Максим Мирович, передають Патріоти України.

"Я думаю, ви і самі, хто ще застав СРСР, добре запам'ятали цих пахнучих нафталіном нещасних бабусь і дідусів - спини яких життя згинало навпіл..." - пише блогер.

Дивлячись на зовнішній вигляд "совкових" людей похилого віку, можна зрозуміти, що життя в Радянському Союзі було не цукор. Якщо молоді люди ще могли собі дозволити хоч якось одягатися, стежити за собою, то у більшості радянських людей похилого віку на це не було ні грошей, ні сил, ні здоров'я.

При всьому цьому літні люди нарівні з молодими змушені були вистоювати нескінченні радянські черги, мотатися в транспорті по всьому місту, щоб добути дефіцитні товари.

Люди в СРСР старіли швидше через важку шкідливу роботу, убоге харчування. Зубів у людей похилого віку або не було взагалі, або ж усмішку спотворювали "золоті" чи металеві коронки. Втім, деякі могли дозволити "повний" зубний протез

"Одягалися радянські люди похилого віку в похмурі костюми і сукні коричнево-землистих, сірих або чорних кольорів. Старі жінки носили такі ж похмурі сукні або верхній одяг, на зразок плащів і пальто - все це було куплено ще в передпенсійні роки відносної молодості і доношувалося потім до гробової дошки", - пише Мирович.

Ще одна відмінна риса гардеробу радянських людей похилого віку - їхні речі моторошно пахли нафталіном, яким одяг пересипали для захисту від молі.

Блага звістка для антивакцмнаторів: Американські науковці створили жуйку проти поширення коронавірусу, а також полегшення наслідків у вже заражених

вівторок, 7 грудень 2021, 10:38

У США створили жувальну гумку, яка посприяє зниженню ризику зараження коронавірусом. За розробкою стоять вчені Пенсільванського університету та кількох інших організацій. Один з авторів розробки Генрі Деніелл зазначив, що вірус розмножується в слині. Т...

Наступна нерухомість буде вже на Місяці, чи Марсі? Найбагатша людина світу Ілон Маск офіційно став безхатьком

вівторок, 7 грудень 2021, 10:29

Як відомо, ексцентричний мільярдер-винахідник висловлювався про те, що має намір безпосередньо взяти участь у колонізації Марсу. Наразі він мобілізує всі ресурси, щоб прискорити космічні програми польоту на Місяць та комерційних польотів на орбіту Землі