
У київській гімназії №179 учень початкової школи приніс у клас небезпечну речовину. В результаті іншим дітям стало зле, імовірно через отруєння. Про інцидент стало відомо 1 жовтня із допису в телеграм-каналі "Київ зараз", передають Патріоти України.
Навчальний заклад, де трапилася надзвичайна ситуація, розташований на Голосіївському проспекті, 120в. Отруйний реагент туди приніс четвертокласник.
Через погане самопочуття медикам довелося вивести дітей на вулицю, аби вони подихали свіжим повітрям. Що стосується небезпечної речовини, то її вилучила поліція.
У місті Вишневе подібний інцидент трапився вранці 29 вересня. Там семикласник приніс у ліцей газовий балончик і застосував його у приміщенні. Понад тисячу осіб довелося евакуювати. На щастя, серйозно ніхто не постраждав, однак уроки таки скасували.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...