ЗМІ відрейтингували 5 зірок-зрадників, яким не місце в Україні

Не все так однозначно: 5 зірок-зрадників, яким не місце в Україні

Не всі українські зірки виявилися вірними своїй країні в умовах війни – багато хто довгі роки працював на Кремль, підігруючи пропаганді. Вони проміняли свої спогади, близьких людей і віру в майбутнє на гроші, і для таких артистів назад дороги немає.

Відкриває список Яна Клочкова – плавчиня і чотириразова олімпійська чемпіонка. Від початку повномасштабного вторгнення закрила свої соцмережі та мовчить про війну. Вона проживає в Криму, який уже давно окупований РФ.

Наступний у списку антигероїв – футболіст Анатолій Тимощук. З 2017 року він є асистентом головного тренера пітерського клубу. Примітно, що його батько зараз служить у ТРО Луцька. Сам спортсмен не говорить правду про війну – вважає, що “не все так однозначно”.

Трійку лідерів відкриває співак Кирило Туриченко. Артист був учасником гурту Іванушки International, а потім розпочав свою сольну кар’єру в РФ. Проте про війну уродженець Одеси мовчить.

Друге місце за зіркою та напарником Сергія Притули з шоу Файна Юкрайна. Йдеться про Андрія Молочного, який виїхав до РФ і звідти почав розповідати про нацистів на вулицях Києва. Про війну гуморист мовчить, поки Притула робить неймовірні збори на допомогу нашим захисникам.

Перше місце заслужено здобув дует Кролики – Володимир Данилець і Володимир Мойсеєнко. Актори роками активно критикують українську владу і водночас продовжують жити в Києві. Примітно, що виступи цієї двійки на території України заборонені.

Мобілізація громадян від 50 років буде чи ні? Нардеп пояснив нюанси

четвер, 26 вересень 2024, 23:55

Директива Командування Сухопутних сил дозволяє мобілізовувати чоловіків 50-60 років винятково за окремим мобілізаційним розпорядженням. Це підтвердив народний депутат, член комітету з нацбезпеки й оборони Верховної Ради Федір Веніславський у коментарі ...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...