Знайшли шоковані сусіди: У Києві однорічна дитина сама "гуляла" сходами багатоповерхівки (відео)

Соцслужби обіцяють взятися за виховання батьків, а поліція виписала їм штраф.

У Києві дівчинка самостійно "гуляла" сходами багатоповерхівки. Дитина у віці 1 рік і 3 місяці подолала відстань з першого по п'ятий поверх сходової клітки, а батьки відсутність доньки навіть не помітили. Коли дитину принесли батькам, вони здивувалися, передають Патріоти України.

Дитину знайшла дівчина, що живе в цьому будинку. Дівчинка була лише у підгузку і "бодику". Сусідка каже, що горе-батьки не сказали їй навіть спасибі, та й малюкові не особливо зраділи.

Андрій, який живе по сусідству з сім'єю, показує рідкі перегородки на перилах і каже, що дитина просто дивом залишилася ціла. Адже діти в такому віці, як правило, вже вміють ходити, але роблять це дуже невміло, часто падаючи.

Хлопець каже, що до сусідів вже двічі викликав поліцію. Вони постійно п'ють і буянять, за дітьми ніхто не дивиться. Крім однорічної дівчинки, у них є ще трирічний хлопчик. Дитина часто сидить на підвіконні відчиненого вікна. Батьки в цьому ж приміщенні п'ють і курять - дим стоїть стовпом.

П'ять років тому соцслужби забрали у горе-матері п'ятьох дітей. Всі вони живуть в інших сім'ях. Коли малечу забрали, вони поїхали в Хмельницьку області. З того часу горе-мати встигла народити ще двох і повернутися до столиці. Соцслужби обіцяють взятися за виховання батьків, а поліція виписала їм штраф (від 850 до 1700 грн).

Хіти тижня. Символічно: У Росії меморіал Перемоги завалився через три дні після відкриття (відео)

середа, 5 серпень 2020, 4:00

Підрядник відновить пошкоджену частину меморіалу за свій рахунок. У Кемерові (Росія) частина меморіалу Перемоги звалилася через три дні після відкриття, яке відбулося 27 липня. Частина зруйнованого меморіалу потрапила на відео. На кадрах видно, що зруй...

Хіти тижня. Нова причина розвитку пухлин: Кількість сексуальних партнерів впливає на розвиток онкології

середа, 5 серпень 2020, 3:00

Вчені виявили статистично значимий зв'язок між числом статевих партнерів протягом життя і ризиком діагнозу раку у обох статей. Велика кількість (десять або більше) сексуальних партнерів протягом життя людини сприяє збільшенню ризику захворювання на рак...