
Окупанти понесли великі втрати в Україні. Через це після повернення з України розформоують цілі батальойони. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк, передають Патріоти України.
"За час ведення бойових дій в Україні втрати 1-го мотострілецького батальйону 36 окремої мотострілецької бригади (в/ч 06705, Борзя) 29 загальновійськової армії склали більше 60% особового складу. За рішенням командувача 29-ї армії генерал-майора Колесникова Андрія Борисовича після повернення з України 1 мотострілковий батальйон 36 бригади буде повністю розформовано", - повідомив журналіст.
Нагадаємо, 24 лютого Росія напала на Україну, завдавши серію ракетних та авіаударів по наших містах, зокрема і по Києву. Широкомасштабне вторгнення триває вже 36-й день (війна 8 років). Окупанти продовжують руйнувати українські села, селища і міста крилатими ракетами та авіабомбами, вбиваючи мирне населення та завдаючи нищівних руйнувань інфраструктурі.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...