"Зозуля розколов мою команду на дві частини": Гравець "Луго" розповів про образи в бік українських футболістів

Василь Кравець зізнався, що до нього теж були претензії щодо Зозулі, тому що він теж - українець.

Василь Кравець. Фото: РБК.

Захисник "Леганесу" Василь Кравець, який виступає на правах оренди за "Луго", згадав ситуацію з образами Романа Зозулі з боку ультрас "Райо Вальєкано". Він вважає, що Роман розколов його команду на дві частини. Про це пише "Трибуна", передають Патріоти України.

"Жодні фанати не підтримують сильно ультрас "Райо Вальєкано". Тільки-но читав у новинах, що вони і цей депутат (Пабло Іглесіас - прим.) засуджують Зозулю. Але більшість депутатів, клубів, гравців за нього.

Звичайно, в "Леганесі" були такі гравці, які говорили, що підтримують "Райо Вальєкано". Говорили, що Зозуля расист, доводили мені. Перший час я з ними сперечався, доводив. А потім подумав - що я їм доведу, якщо вони самі не хочуть слухати ніяких виправдань або фактів з приводу Роми.

І я забив. Добре, думайте, що хочете, мені байдуже. Коли вони мене запитували, чи підтримую я Зозулю, то говорив, що підтримую. Все це почалося, коли зірвався матч.

До мене були претензії щодо Зозулі, тому що я теж українець. Щоб я йому сказав повидаляти якісь фотографії, щоб він цього більше не робив, якщо хоче грати в футбол, а я це слухав. У нас команда поділилася на дві частини. Одні підтримували мене, інші - "Райо Вальєкано", - сказав Кравець.

"Мати з двійнятами потонула, а вони мовчать": Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:45

Українська ведуча Маша Єфросиніна засудила світову реакцію на підрив Каховської ГЕС. Внаслідок затоплення гинуть люди, з'являється все більше моторошних історій. А міжнародні організації та найвідоміші люди ніби вирішили мовчати, зазначають Патріоти Ук...

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...