Зустріч була дуже "гаряча": З'ясувався кричущий нюанс "побоїща" в Нових Санжарах

Евакуацію своїх громадян із захопленого коронавірусом Китаю до України проводили близько 20 країн, але ні в одній з них своїх громадян не зустрічається так агресивно, передають Патріоти України.

Після так званого новосанжарського сорому (так ситуацію охрестили журналісти) ЗМІ вирішили показати, як відбувалося повернення громадян інших країн. За даними Euronews, перші авіарейси були організовані ще в кінці січня. Тоді своїх громадян вивезли Японія, США і Франція.

Причому, французька влада тоді погодилися забрати з Ухань також 100 громадян інших країн ЄС. Пізніше евакуацію проводили Німеччина, Казахстан, Південна Корея, Індонезія, Росія, Саудівська Аравія, Італія, Бразилія, Узбекистан, Таджикистан, Великобританія, Філіппіни, Сінгапур, Канада. Про намір вивезти своїх громадян заявили також Австралія, Нова Зеландія і Тайвань.

В цілому, за даними ЗМІ, з кінця січня з Китаю евакуювала близько 2 тис. осіб. Процедура у всіх країнах однакова: всі евакуйовані проходять обов'язковий 14-денний карантин, в основному – на військових базах або в госпіталях.

Причому такої "гарячої" зустрічі, якою вона була в Нових Санжарах на Полтавщині, не спостерігалося в жодній з цих країн. Єдиний – набагато менш масштабний випадок стався на початку лютого в Росії: жителі Челябінської області двічі зривали відкриття карантинного центру для громадян Китаю.

Хіти тижня. Між біологічною зброєю і природним фактором: Вчені з'ясували справжнє походження небезпечного коронавірусу з Китаю

неділя, 5 квітень 2020, 18:30

Новий коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії. У новому дослідженні, опублікованому в журналі Nature Medicine, вчені порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших коронав...

Хіти тижня. Це так скрепно: Російська актриса обматюкала співвітчизників через порушення карантину (відео)

неділя, 5 квітень 2020, 18:00

Зірка записала нецензурне звернення до росіян, в якому закликала їх сидіти вдома. Скандальна російська актриса і телеведуча Лариса Гузєєва гнівно звернулася до земляків, які порушують карантин. Так, зірка записала нецензурне звернення до росіян, в яком...