Вчені з Королівського коледжу Лондона з'ясували, що невелика зміна часу пробудження може помітно порушити біологічні ритми організму і збільшити ризик серцевих нападів, ожиріння та інсультів, передають Патріоти України.
Як повідомляє Daily Mail, у рамках найбільшого у своєму роді проєкту з вивчення харчування ZOE Predict вчені оцінили дані 934 здорових людей без зайвої ваги, які спали щонайменше сім годин на добу. Були проаналізовані зразки мікробіому крові, випорожнення та кишківника, а також рівні глюкози.
Відхилення від режиму сну на вихідних призводило до збільшення кількості кишкових бактерій, пов'язаних з ожирінням, серцевими нападами та інсультами. Також було виявлено, що така звичка пов'язана з частим вживанням солодких напоїв та меншою кількістю фруктів та горіхів у раціоні.
У попередніх дослідженнях відхилення від режиму сну на вихідних було пов'язане з розумовою втомою та збільшенням ваги. Автори дослідження вважають, що 90 додаткових хвилин у ліжку достатньо, щоб порушити роботу внутрішнього біологічного годинника, який впливає на ряд функцій від імунітету до травлення.
Податки за квартири та будинки українці в 2025-му мають заплатити до липня. Платити доведеться за кожен зайвий квадратний метр площі. Зайвим вважається та площа, яка перевищує норму. Про це йдеться в ст. 266 Податкового кодексу України. Так, ставку пот...
Обмежено придатні до військової служби чоловіки мають пройти повторний медогляд до 5 лютого 2025 року. При цьому не варто чекати на повістку від ТЦК, адже за законом відповідальність за проходження ВЛК покладається саме на військовозобов'язаних на відм...