Бабкін випустив україномовну версію пісні "Я солдат", з якою виступає на благодійних заходах

Сергій Бабкін

Український музикант Сергій Бабкін випустив дві версії - українською та англійською мовами - композиції Я солдат (2022 Version). Відео артист оприлюднив у YouTube, передають Патріоти України.

Уперше новий варіант пісні виконавець представив у березні цього року. Зокрема, у ній з'явилася цитата про російський військовий корабель та інші фрази, пов'язані з повномасштабною війною.

"У березні я переробив текст, тепер він пов'язаний з війною, яку Україна веде з Росією. І чисто для мене це – гімн ЗСУ, наших хлопців, які захищають країну. Вперше я її заспівав просто на вулиці і зняв на відео. А потім наші бійці зв'язалися зі мною та попросили, щоб я її записав на студії та виклав на стримінгові платформи, щоб її можна було слухати у кращому звучанні на передовій, і ми записали її для наших хлопців спочатку в оригінальному варіанті, а трохи згодом українською, і навіть англійською", – сказав музикант.

"Не буду терпіти": Ексдружина Остапчука вперше назвала причину їхнього розлучення й чи спілкується з ним

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:59

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, розповіла, що стало причиною для розірвання їхнього шлюбу, передають Патріоти України. Так, Христина зазначила, що на момент розлучення з колишнім вона ще мала до нього почуття. Тому, з...

Шанувальники та рідні артистки неабияк занепокоєні: У мережі з'явилися фото скривавленого обличчя Камалії

п’ятниця, 12 квітень 2024, 16:48

Українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після того, як мережею почали ширитися її фото з наслідками дій насильства, передають Патріоти України. Так, днями у соцмережах почали розповсюджувати фото Камалії, на яких вона нібито демонструє побої. Зок...