"Деякі її вчинки можуть шокувати": Близький друг Пугачової перед смертю розповів про дивну поведінку Примадонни

60-річний російський художник-постановник Борис Краснов перед своєю смертю дав інтерв’ю російським журналістам, у якому відверто зізнався про непростий характер своєї подруги, поп-ікони РФ Алли Пугачової. Про це йдеться у публікації "Экспресс-газеты", передають Патріоти України.

Росіянин розповів, як іноді важко було працювати з Пугачовою, а її фаворитам він би не позаздрив. "Так, вона дуже суб’єктивна і по-жіночому непослідовна. Але скільком людям допомогла! Для більшості саме "Різдвяні зустрічі" стали трампліном на російську естраду", – зауважив Краснов.

Покійний сценарист зазначив, що Пугачова давала співакам-початківцям непоганий старт, але успіх кар’єри вже залежав безпосередньо від самого артиста. "Особисто для мене найскладнішим було відчути її настрій. Щоби справу оскаржити, треба було з Аллою, як кажуть, на одній хвилі бути, і не дай боже збитися з правильного курсу. Наслідки можуть бути непередбачувані! До речі, деякі її вчинки можуть шокувати", – відповів Краснов.

Церемонія прощання з 61-річним постановником проходила у Великому траурному залі Троєкурівського кладовища на початку вересня. Там зібралися багато російських зірок, серед яких була і Пугачова в супроводі чоловіка Максима Галкіна.

"Чорна наречена": Мадонна вразила відвертим епатажним образом (фото)

субота, 18 вересень 2021, 0:32

Легендарна американська співачка Мадонна захопила шанувальників новим дивним образом. У Instagram вона розмістила фото, на яких з'явилася в незвичайному вбранні, передають Патріоти України.

Хіти тижня. Щось пішло не так: Алла Пугачова змінила колір волосся, але "прокололася" з макіяжем (фото)

субота, 18 вересень 2021, 0:10

Примадонна російської естради Алла Пугачова вразила всіх модним "луком", вийшовши у світ зі своїм чоловіком Максимом Галкіним. Вони прийшли на прем'єру серіалу "Вертинський". Відповідне фото опублікувало видання PeopleTalk. "А подивіться, який чудовий ...