
Співачку МакSим, яка майже декілька місяців пробула у комі, виписують з лікарні. Як повідомляє Telegram-канал Mash, перебувати у клініці для артистки більше немає необхідності, тож реабілітацію вона зможе продовжити вдома. Інформацію про виписку підтвердила й директорка МакSим Маргарита Соколова. За її словами, співачка сама попросила відпустити її, передають Патріоти України.
"Вона вже прямує додому, сама прийняла таке рішення: дуже хоче обійняти дітей. Боялася, що вже не зможе цього зробити", - зазначила Соколова.
Нагадаємо, що у червні МакSим госпіталізували з пневмонією та ураженням легень у 40 відсотків. Співачка здала тест на коронавірус, результат якого був негативним. За декілька днів виконавиці стало гірше і вона потрапила до однієї з московських клінік, де і діагностували пневмонію. Оскільки артистці було важко дихати, лікарі були змушені ввести її у штучну кому та підключити до апарату ШВЛ.
Та вже на початку серпня виконавицю відключили від екстракорпоральної мембранної оксигенації та вивели з медикаментозного сну. Згодом МакSим вперше після коми вийшла на зв'язок з фанами. Зауважимо, виконавиця виступала в окупованому Криму та зняла кліп у Керчі. У 2017 році російська артистка потрапила до списку "Миротворця".
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...
Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...