"Казав, що вона - свята, і все": Молода дружина Віктора Павліка зізналася, чому хотіла з ним розлучитись

Дружина співка Віктора Павліка Катерина Репяхова вперше зізналася, що хотіла розлучитися з ним. Причиною стала позиція артиста у конфлікті теперішньої дружини з колишньою - Лорою Созаєвою. Жінки публічно виясняли стосунки у соцмережах, обмінювалися образливими коментарями, передають Патріоти України.

Як каже Катерина, вона була змушена самотужки боротися з хейтом та образами. Бо тоді Віктор став на бік колишньої, вважав її ледь не святою.

«Коли його колишня дружина мене образила, а він її дуже сильно захищав. Казав, що вона — свята і все. От вона читає Біблію, вона свята, не може нічого поганого робити. Отака от аргументація. І все, щоб не відбувалося, — вона хороша. Він сказав, що „ляже під потяг“ та „віддасть свою голову“, але його колишня цього не робила», — зізналась Реп’яхова в інтерв'ю Славі Дьоміну.

За словами Катерини, їй було дуже боляче й неприємно, але вона прийняла рішення піти від чоловіка. Дарма що їхньому сину Михайлику було тоді півроку. Зрештою усі разом зібралися й поговорили. Катерина каже, що навела всі докази того, як Лора її ображала.

«Ми поїхали до цієї колишньої і розповіли про всі ті капості, я показала докази, і після цього все припинилося», — поділилась подробицями дружина Віктора Павліка. Вона каже, що зазвичай у їхній родині ініціатором сварок стає Віктор, а вона першою йде миритись.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Більше не підтримує Україну?: Син Повалій раптово "перевзувся" та вразив заявами

середа, 7 червень 2023, 20:00

Повалій заявив, що російське вторгнення було "штучно спровоковане", що це "розподіл українців за мовним принципом на своїх та чужих", а також сталося "через Майдан" та "через зривання георгіївської стрічки", йдеться у програмі "Слава ПРО". Також син По...