"Хочеться вже поняньчити": Павло Зібров розповів, чому його донька не виходить заміж за коханого-бізнесмена (фото)

Найвідоміший український вусань, популярний співак Павло Зібров не приховує, що б з радість видав доньку Діану заміж. Але карантин постійно заважає планам... Про це сам артист розповів журналістам програми "Зірковий шлях", яка виходить на телеканалі "Україна", передають Патріоти України.

"Ми б із задоволенням це все зробили, але півтора року нічого не було. І всі весілля зсунулися на півтора року, всі зали, де можна погуляти на 150-200 чоловік, уже на півроку та більше розписані. Тому що, ті, що минулого року мали одружитися і вийти заміж, і ті, що цього - все зсунулося. Тому треба будувати великі зали весільні. Поки що немає залів, де б могли поміститися наші молоді", - говорить Зібров.

Співак додає, що готовий віддати донечку заміж, адже мріє про онуків. "Хочеться вже поняньчити, віддати своє тепло, тому що великі - це великі діти, а маленькі - це солодкі дітки", - поділився артист.

Зауважимо, що вже більше 5 років донька Павла Зіброва зустрічається з коханим-бізнесменом Андрієм Іщенком. Весілля пара мала зіграти вже давно, але весь час не виходило. Причина - той же карантин, про який каже і батько Діани.

"Весілля у нас зараз - проблема номер один. Тому що, планували на минулий рік - повз. Планувати на цей рік - не знаю. Можливо, восени все буде краще, тримаємо пальці, кулаки, дулі, не знаю, що там треба тримати. Можна сказати, що вже на низькому старті йде підготовка до планування родини. Я хочу таку сім'ю, як у моїх батьків. Я мрію про гарне весілля", - говорила Діана "Зірковому шляху" ще у квітні 2021 року.

Біль, який не минає: Тіна Кароль поділилася щемливими кадрами з сином та померлим чоловіком

неділя, 4 грудень 2022, 23:24

Співачка Тіна Кароль поділилася дуже щемливими кадрами зі своїм померлим чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміном. . На відео, яке виконавиця опублікувала в своєму TikTok, вона додала два фото - одне із коханим, а друге з сином. На цих кадрах видно...

"Алла свого часу принесла великі гроші в Росію": Лайма Вайкуле захистила Пугачову від цькування

неділя, 4 грудень 2022, 18:42

Відома співачка Лайма Вайкуле встала на захист Алли Пугачової, яку продовжують цькувати через підтримку України, повідомляють Патріоти України. Як передає Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", в одному з інтерв'ю Вайкуле сказала, що Пугачова як арт...