Кохання ніколи не було: Сосєдов розповів свою версію відносин Пугачової та Кіркорова

Музичний критик Сергій Сосєдов поділився своїми здогадками з приводу сварки Філіпа Кіркорова та Алли Пугачової. На думку Сосєдова, відкритої сварки не могло бути, тому що не було й любові. Пара зображувала закоханість в шлюбі, підтримувала видимість теплих відносин після розлучення, а тепер просто перестала прикидатися і демонструє справжні почуття, точніше їх відсутність. Про це Сосєдов заявив в інтерв'ю Sobesednik.ru, передають Патріоти України.

«У мене запитують, щаслива була Алла, коли жила з Філіпом. Яке там, до біса, щастя? Вони завжди ходили самі по собі. На публіці — так: він при ній, вона при ньому. Але там не було ніяких любовних відносин», — заявив музичний критик.

Сосєдов згадав одну показову сцену, свідком якої мимоволі став: «Років двадцять тому вони прийшли на тусовку в один зі столичних нічних клубів… Алла стояла і чекала його (Філіпа) з абсолютно байдужим обличчям. Вона завжди так ходила: абсолютно мертве обличчя, відчужений погляд. А зараз стала ще гірше!».

Критик вважає, що Кіркорова просто дратують запитання про Пугачову, тому і реакція Філіпа настільки різка. «Пугачова всім набридла, як собака… Вона набридла не тільки Кіркорову, але й мені, немов гірка редька. Журналісти просто знущаються над Філіпом, коли запитують у нього про Аллу. Я особисто сприймаю все питання про Пугачову як глузування над собою. Вважаю, що і Кіркоров вважає так само», — заявив Сосєдов.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...