"Копия старшая дочь Маша!": Який вигляд мала Оля Полякова у 20 років (фото)

У мережі показали, як українська співачка Оля Полякова змінилася за 17 років. Фанати в коментарях зазначили, що артистка з роками стає тільки кращою. Відповідний кадр з'явився на сторінці "Зірковий шлях" в Instagram, передають Патріоти України.

На архівному фото знаменитість позувала 20-річною. Перед шанувальниками юна зірка з'явилася в обтислій сукні з квітковими принтом, яскравим макіяжем і зібраними волоссям. Тоді як на другому фото Полякова зображена в схожій за фасоном сукні, але з коротким волоссям.

Полякова: який вигляд мала до популярності

Під знімком шанувальники пишуть, що Полякова з роками стає тільки кращою. Також користувачі мережі зазначили, що 16-річна донька Маша на першому фото копія зірки, де та позує ще в юному віці.

"На першому фото – копія старшої доньки", "Шикарна, просто вау", "Жінка з роками стає як дороге вино", "Завжди красива", – писали в коментарях фанати.

Коментарі під фото

Коментарі шанувальників

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...

Прощання з Еллертом: Мішина похвалилася дуже важливим чоловіком у своєму житті (відео)

вівторок, 3 серпень 2021, 0:18

Колишня «Холостячка», актриса і телеведуча Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом показала найважливішого чоловіка в своєму житті. Це дев'ятирічний син Платон, який поки мама працює, вимушено проводить літо з бабусею. Фото і відео актриса о...