Ломаченко відмовився від бою з Камбососом і залишиться захищати Україну, опонент уже відреагував

Український боксер Василь Ломаченко відмовився від бою з абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі Джорджем Камбососом. Українець вирішив залишитися в країні, яка протистоїть російському вторгненню, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в лютому Ломаченко погодився провести бій з Камбососом 5 червня в австралійському Мельбурні, але тепер вважає за краще залишитися в Україні з сім'єю, а не їхати з країни на тренувальний бій.

Зазначимо, Ломаченко вступив у територіальну оборону Білогород-Дністровського. Відповідно до воєнного стану в Україні чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено залишати країну, але робляться зусилля, щоб дозволити виїзд елітних спортсменів.

"Як хтось може сумніватися в тому, що бій, який він зараз переживає, набагато важливіший за будь-який боксерський поєдинок... У нас немає нічого, крім величезної поваги до його рішення. Камбосос хотів переконатися, що після того, як ми уклали цю угоду, у Ломаченка було достатньо часу, щоб прийняти рішення", - відзначив промоутер суперника Лу ДіБелла.

Дмитро Ступка похизувався палкими поцілунками та обіймами з коханою посеред Нью-Йорка (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:00

Український актор Дмитро Ступка поділився романтичним контентом зі своєю новою обраницею, співачкою Юлією Калабішкою. Зокрема, артист разом з коханою поїхав у подорож до Нью-Йорка. Звідти в Instagram-stories Дмитро ділиться різноманітними фото та відео...

Співак та офіцер ЗСУ Женя Галич заявив, що його дратує пісня "Фортеця Бахмут"

четвер, 28 вересень 2023, 16:22

Соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який служить у ЗСУ, висловився про "байрактарщину" - пісні, у яких артисти спекулюють темою війни. Він зазначив, що не любить таку творчість. Окрім цього, офіцер висловився про пісню "Фортеця Бахмут", яку виконав гурт...