
Зірка каналу «1 + 1» Соломія Вітвіцька веде відвертий діалог з передплатниками свого блогу в Instagram. Саме там телеведуча днями поділилася новим знімком з колишнім чоловіком Владом Кочатковим, повідомляють Патріоти України.
"Ми з Владом охоче бачимося з усіма нашими спільними друзями, тому що і надалі добре спілкуємося між собою. І вибирати, кого кликати з нас на вечірку, друзям не доводиться", - зазначила Соломія.
У коментарях користувачі висловили захоплення з приводу мудрості колишньої пари. "Ви молодці, можу сказати тільки. Традиція у вас класна", "Соломія, ви дуже цікава і мудра жінка", "Це велике мистецтво зберегти хороші відносини після, я вами пишаюся", - пишуть фоловери.


Водночас деякі з них сумніваються: а чи не лукавить Соломія щодо нових стосунків? Адже не так давно вона опублікувала відео свого тренування з молодими блогерами.
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...