
У Польщі потрапив в аварію український автобус. У ньому було 27 осіб, передає Swidnik naszemiasto. Аварія сталася у середу увечері близько 22:00 за київським часом біля населеного пункту Колонія Седліщки Люблінського воєводства, зазначають Патріоти України.
Двоє пасажирів отримали незначні поранення. Вони не потребували госпіталізації. Автобус їхав з Чернівців у Щецін. У Свідницькому повіті водій з'їхав з дороги. Автобус перекинувся.
"Автобусом керував 57-річний громадянин України. За попередніми даними поліції, причиною аварії стало те, що водій заснув за кермом. На щастя, швидкість руху автобусу була незначною, завдяки чому ніхто не постраждав",- повідомила речниця поліції Свідніка Домарадзька. Поліція оштрафувала водія на 1,5 тис. злотих - понад 10,5 тис. грн. Пасажирів перевезли до пожежної частини у Пісках. Вони там очікували на інший автобус.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...