
Фронтмен гурту O.Torvald, музикант Женя Галич, який став на захист України навесні 2022 року та брав участь у боях на Донеччині, розповів, що наразі лікується у шпиталі. Зірка відвідав премію МУЗВАР, яка відбулася у Києві 2 грудня. Перед камерами фотографів співак позував у футболці з важливим меседжем – "Free Azovstal Defenders" (з англ. – "Врятуйте захисників Азовсталі", передають Патріоти України з посиланням на.
Як розповів Галич журналістці "Ранку у Великому Місті" на ICTV Ксенії Малинюк, за кілька годин до події він перебував у медичному закладі. "Так, ще до 16-ї години я був в госпіталі. Мені робили крапельницю, і після цього я повернувся. Завтра мені знову в шпиталь. Тому я зараз знаходжуся офіційно в шпиталі, якщо це когось турбує сильно, – розповів він. – Накопилося багато за три роки "болячок", тому намагаюся виправити".
Нагадаємо, Женя Галич приєднався до лав Збройних сил України невдовзі після повномасштабного вторгнення Росії. Артист перебував у разних гарячих точках фронту, зокрема був учасником боїв за Бахмут Донецької області. Восени 2024 року музикант розповів, що перебуває на службі в Києві та зізнався – займається матеріально-технічним забезпеченням війська.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...