"Ніколи не було вдома": Дружина Кошового розповіла, чому не хотіла заводити ще одну дитину

Дружина відомого українського шоумена Євгена Кошового Ксенія зізналася, що не хотіла заводити ще одну дитину, тому що попередні пологи були дуже складними для неї. За словами Ксенії, вона не була готова до народження дочки Варвари в 2008 році, передають Патріоти України.

Ксенія разом зі своїм чоловіком дали інтерв'ю для програми "Зірковий шлях", яка виходить на телеканалі "Україна", де вона і зробила відповідну заяву. Також Кошова розповіла, що після пологів був важкий період, оскільки у неї з'явилися проблеми зі здоров'ям.

"Пологи були складні. І потім період був дуже складний, тому що робили епідуральну анестезію. Болі в спині, зі здоров'ям були проблеми. Стимулювали, крапельниці ставили. Складно було", - розповіла Ксенія.

Вона додала, що "краще б їй зробили кесарів, ніж вона була б змученою майже добу". "Для мене це як страшний сон був. Я говорила, що я не піду на другу дитину", – зізнається вона. У Євгена Кошового поцікавилися, чи був присутній він на перших пологах дружини, на що він відповів, "ні, хоча обіцяв".

"Мені вистачило 8 годин цих передпологових. Тому що 40 секунд була сутичка, і 40 сек перерву. То таке не дуже приємне дійство, спостерігати за цим всім", – розповів Кошовий.

Він додав, що в ті часи ще курив і згадує, що викурив тоді цілу пачку сигарет. "Коли зайшов, побачив Варвару, думаю "яке воно маленьке, як з ним далі бути ". Найбільше боявся брати її на руки. Ну і потім звикаєш", – сказав Євген Кошовий.

Дружина шоумена згадує, що Варвара була дуже неспокійною дитиною, що вона практично не спала. Були ситуації, коли Ксенія ледь не непритомніла від втоми.

"Я була одна. Жені ніколи не було вдома. Я практично не спала. Доходило до того, що я мало не непритомніла. І були моменти, коли Женя приїжджав з гастролей, говорив: "ой, Варя така молодець, сьогодні не прокинулася жодного разу". Я кажу: так? Може це просто мама молодець, яка почула, як дитина кричить і відразу заспокоїла, щоб не дай бог не розбудити Женю, щоб він виспався", – розповідає Ксенія.

У 2014 році у пари народилася друга дочка, яку назвали Серафима. Євген додав, що також не був присутній на других пологах дружини, оскільки його вигнали з пологового залу. "Небажаний гість в тому пологовому залі. І може воно й на краще. Краще потім вислухаю від дружини, я такий-сякий, що я не був присутній з нею", – каже Кошовий.

Коротко про знаменитість:

  • Євген Кошовий – український актор кіно, телебачення і озвучування, шоумен і телеведучий. Народився в 1983 році в Харківській області. Є актором "Студії квартал-95". Брав участь в шоу "Вечірній квартал", "Вечірній Київ", "Розсміши коміка" та інші.
  • З 2007 року одружений на Ксенії Кошовій (Стрільцова дівоче прізвище), яка закінчила балетну школу в Москві. У шлюбі з нею у шоумена народилися дві дівчинки – Варвара (2008) і Серафима (2014 року).

"Мамулічка, нада свалівать? Люди в Україні так живуть кожний день!": Бєдняков звернувся до кримчан після вибуху в Новофедорівці

середа, 10 серпень 2022, 15:57

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков звернувся до кримчан після вибухів в анексованому Росією Криму в районі військової авіабази окупантів у Новофедорівці. Шоумен запропонував їм уявити, як з 24 лютого живуть українці, які щодня чують тривог...

Українського ведучого Педана не взяли в армію - пропонували водієм, але він відмовився

середа, 10 серпень 2022, 8:38

Відомий український телеведучий Олександр Педан зізнався, що одразу після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вирушив до військкомату Хмельницького, проте в армію його не взяли. Сказали, що шоумен буде кориснішим у тилу як волонтер та захисник інф...