Особистий перукар принцеси Діани розповів, чому вона носила коротку стрижку

Сем Макнайт був особистим перукарем принцеси Діани з 1990 року і до самої її загибелі в 1997 році. Він розповів про своє знайомство з принцесою і історію її знаменитої короткої стрижки, повідомляють Патріоти України.

Сем Макнайт, який був консультантом четвертого сезону серіалу Корона, в якому роль принцеси Діани виконала молода британська актриса Емма Коррін, поділився особистими спогадами про принцесу в інтерв'ю для британського Vogue.

«Вперше я зустрів принцесу Уельську на зйомках», - сказав він. «Ця довгонога блондинка забігла сходами, посміхнулася і змусила всіх нас розтанути. І це була принцеса Діана».

Він розповів, що це була зйомка для Vogue. Тоді він вперше працював з волоссям Діани і зробив так, щоб під тіарою вони виглядали дещо коротшими, ніж насправді.

Після закінчення зйомки, принцеса Діана запитала Макнайта, яку б він зачіску їй зробив, якби вона дозволила робити з її волоссям все, що він захоче.

«Я їй відповів: Я б все це відрізав і просто почав заново», - поділився він спогадами, - «Це був початок 90-х, коли я працював на фешн-шоу і брав участь в зйомках обкладинок. Тоді багато дівчат носили коротке волосся. Ми тоді дуже стрімко переходили від довжини 80-х до коротких, майже андрогінних зачісок 90-х».

«І раптом вона сказала: «Чому б просто не відрізати його зараз?». Тоді я взяв і обрізав їй волосся, ми більше не озиралися назад», - розповів Макнайт.

У своїй розмові він поділився ще одним особливим спогадом, пов'язаним з принцесою Діаною. Йдеться про те, як принцеса зустрілася з його матір'ю під час візиту на фабрику, розташовану неподалік від шотландського села.

«Моя мама і її подруги стояли на вулиці, як і [Діана], яка ніколи раніше не зустрічалася з моєю мамою. Одна з подруг моєї мами сказала: "Це мама Сема!". З якоїсь причини принцеса зрозуміла, про кого йшлося, підійшла до мами і поговорила з нею. Це був один з найприємніших днів для моєї мами. А для мене це була, напевно, найбільша гордість, яку я будь-коли відчував за свою роботу», - додав він.


Хіти тижня. Сім'я була не в курсі, чим насправді Яна займається: Брат заарештованої в Дубаї українки прокоментував інцидент з голою фотосесією

вівторок, 13 квітень 2021, 13:00

Однією із заарештованих в Дубаї дівчат за відверту зйомку на балконі готелю виявилася українка Яна. Її брат заявив, що сім'я була не в курсі, чим насправді вона займається. У коментарі ТСН чоловік розповів, що рідні знали, що Яна відпочиває в ОАЕ. Одна...

"На таку лекцію кожен схоче прийти": Тіна Кароль станцювала спокусливий танок на викладацькому столі (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 12:58

Співачка Тіна Кароль, яка нещодавно презентувала нову пісню і кліп «Хороший хлопець», показала додаток, за допомогою якого її зображення можна перенести в будь-яку точку земної кулі, повідомляють Патріоти України. Вона оголосила у TikTok флешмоб, запро...