Перевзулась в польоті? Вірі Брежнєвій, яка записала пісню "Вишиванка", пригадали давні слова: "Я - не українська співачка"

Українська співачка Віра Брежнєва швидко "перевзулася" після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Ще два роки тому вона говорила, що не є українською співачкою, бо не брала участі ні в одній нашій програмі і у неї не було пісень рідною мовою, передають Патріоти України.

"Я ніколи не була українською співачкою, тому що я не брала участі ні в одній "Пісні року", ні в яких шоу. Сама Україна мене не сприймала. Ще вважається, що для того, щоб бути українською співачкою, потрібно мати пісні українською мовою, а у мене їх немає. Коли я прийшла в "ВІА Гру", мій перший концерт був у Санкт-Петербурзі. Я гастролювала по всьому СНД, по всьому світу", - сказала Брежнєва в одному з інтерв'ю два роки тому.

Але після 24 лютого вона поїхала до Польщі, де займається волонтерством, а зараз і зовсім переспівала відому українську пісню "Вишиванка". Але українці пригадали Брежнєвій, що вона говорила раніше.

Реакція мережі на зміну позиції Віри Брежнєвої• "Майстер-клас з "перевзування" від Вірочки Брежнєвої"

• "Найбільше г*мно в тому, що у таких персонажів немає уявлення про те, як бути українським артистом. Що й ілюстровано у виборі пісні і манері виконання"

• "Гній! Це просто д*вбаний гній"

• "Хто гроші платить, тому і служить, а як в Москві смаженим запахло, то згадала, що вона Галушка з Дніпра" Нагадаємо, раніше Брежнєва остаточно розірвала зв'язки з РФ і виписалася з квартири в Підмосков'ї.

Дмитро Ступка похизувався палкими поцілунками та обіймами з коханою посеред Нью-Йорка (фото)

четвер, 28 вересень 2023, 22:00

Український актор Дмитро Ступка поділився романтичним контентом зі своєю новою обраницею, співачкою Юлією Калабішкою. Зокрема, артист разом з коханою поїхав у подорож до Нью-Йорка. Звідти в Instagram-stories Дмитро ділиться різноманітними фото та відео...

Співак та офіцер ЗСУ Женя Галич заявив, що його дратує пісня "Фортеця Бахмут"

четвер, 28 вересень 2023, 16:22

Соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який служить у ЗСУ, висловився про "байрактарщину" - пісні, у яких артисти спекулюють темою війни. Він зазначив, що не любить таку творчість. Окрім цього, офіцер висловився про пісню "Фортеця Бахмут", яку виконав гурт...