Схожа на панду: В Іспанії врятували дуже милу кішечку (фото)

Працівники іспанського центру допомоги тваринам ADAC Cerdanyola прийняли до себе цю дівчинку, а також 2 її братиків. Малюків знайшли в коробці у жахливому стані. Їм були близько 2 – 3 тижнів, повідомляють Патріоти України.

Волонтерка Ольга одразу почала опікуватися малюками. Їм негайно потрібне було інтенсивне лікування. "Коробка було мокрою та брудною, ми не знаємо, як довго вони пробули там, перед тим як їх знайшли", – розповідає Ольга.

На жаль, з 3 малюків вижити зуміла тільки маленька Марі, схожа на панду. Вона трималася що було сили, а опікуни робили все можливе й неможливе, щоб врятувати її життя. Коли Марі одужала, то стала дуже ласкавою кішкою. Вона чіплялася за Ольгу після кожного годування й хотіла, щоб їй приділили увагу.

А згодом крихітне кошеня знайшло друзів. Ольга опікувалась ще 2 кошенятами: К'ярою та Кандзумі. Вони подружилися з Марі й стали проводити час разом.

Кошеня-панда та її приятель

Зараз кішка-панда насолоджується життям у компанії приятелів у своєму тимчасовому домі. А вже незабаром Марі буде шукати свій постійний дім та люблячу родину.

"Справжня модель!": Дружина Віктора Павліка вразила стрункою фігурою після пологів (відео)

понеділок, 26 липень 2021, 21:15

Дружина співака Віктора Павліка Катерина Реп'яхова стала мамою 15 червня. Жінка народила хлопчика, його назвали Михайлом. Вона швидко прийшла до форми і вже похвалилася стрункою фігурою після пологів. На своїй сторінці в Instagram жінка Віктора Павліка...

Хіти тижня. Як принцеса: Вагітна Осадча похвалилася сукнею-вишиванкою за 76 тисяч грн (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 20:00

Катя Осадча, незважаючи на вагітність, активно працює - так, на минулих вихідних вона з чоловіком Юрієм Горбуновим вела захід у розкішному заміському комплексі під Львовом. Зірка не упустила нагоди зробити ефектні фото і з'явилася в розкішній сукні-виш...