Соломія Вітвіцька та Влад Кочатков розлучилися восени 2020 року. Пройшов майже рік після їхнього розлучення, а ексзакохані продовжують спілкуватися. За словами ведучої, вони залишилися в хороших дружніх стосунках, зазначають Патріоти України.
Ведуча періодично інтригує публікацією несподіваних спільних фотографій з колишнім чоловіком. Раз у раз Влад з'являється в сторіз колишньої дружини. Наприклад, коли Соломія Вітвіцька їхала в гості до подруги в США, то колишній чоловік підвіз її в аеропорт і допоміг вивантажити валізи. Після розлучення Кочатков перевозив разом з зіркою її речі в нову квартиру. Нерідко пара з'являється разом на вечірках і святах спільних друзів. Саме тому у публіки виникло до ведучої кілька запитань.
В особистому акаунті в Інстаграм Соломія Вітвіцька ініціювала відповіді на питання фоловерів. І один з них поцікавився, чи спить зірка телеканалу 1+1 зі своїм колишнім чоловіком. Артистка не посоромилася і відповіла на нього: "Ні! Ми залишилися друзями, але не більше".
Відповідаючи на питання іншого підписника про те, чи не хоче колишній чоловік знову до неї повернутися, Соломія Вітвіцька відзначила: "Питання ніби як не до мене. Влад активний в Інстаграм теж".
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...