Таких приводів майже немає: Ольга Фреймут розповіла, у яких випадках можна телефонувати без попередження

Українська телеведуча, знавчиня етикету Ольга Фреймут розповіла, у яких випадках можна телефонувати іншим без попереджень. Про це вона написала в Instagram, передають Патріоти України.

Ольга Фреймут зізналася, що щоразу, коли їй телефонують без попередження, вона думає про погане. "Щоразу, коли дзвонить телефон і особливо, коли висвічується невідомий номер, я лякаюся", – пише телезірка.

У своєму пості Фреймут пояснює, що без попередження можна телефонувати найближчим родичам, близьким та друзям. Також це стосується офіційних органів та магазинів. Усі інші мають спочатку отримати текстове повідомлення з проханням про дозвіл, щоб зателефонувати.


Сльози, булінг і зірвані мрії: Українські зірки відверто розповіли про свої випускні

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:27

Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...