
Українська телеведуча, знавчиня етикету Ольга Фреймут розповіла, у яких випадках можна телефонувати іншим без попереджень. Про це вона написала в Instagram, передають Патріоти України.
Ольга Фреймут зізналася, що щоразу, коли їй телефонують без попередження, вона думає про погане. "Щоразу, коли дзвонить телефон і особливо, коли висвічується невідомий номер, я лякаюся", – пише телезірка.
У своєму пості Фреймут пояснює, що без попередження можна телефонувати найближчим родичам, близьким та друзям. Також це стосується офіційних органів та магазинів. Усі інші мають спочатку отримати текстове повідомлення з проханням про дозвіл, щоб зателефонувати.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...