"Тоді він тільки мріяв потрапити на ТБ": Продюсер та поет Рибчинський розповів, хто зробив Вакарчука зіркою

Розлучення музиканта, співака та політика Святослава Вакарчукаа й дизайнерки Лялі Фонарьової прокоментував поет і продюсер Євген Рибчинський, син народного артистка Юрія Рибчинського, повідомляють Патріоти України.

"Знаю Славка і Лялю з середини 90-х. Але зовсім з різних джерел. Славко тоді тільки починав свій творчий шлях і чіплявся за будь-яку можливість показатися в телевізорі, а Ляля була дружиною мого друга, відомого стиліста Володі Тарасюка. Статус Славка тоді був доволі невизначений, сотні таких хлопчаків намагалися взяти штурмом "Мелораму" і "Територію А". Комусь пощастило, а комусь менше, селяві.

А статус Фонарьової навпаки: дружина власника салонів VT, модного, перспективного і впливового стиліста. Коли Ляля пішла від Тарасюка до Вакарчука багато хто просто знітив плечима, бо тоді це був дивний вибір. А для Славка це була мабуть чи не перша в житті перемога, за якою потім послідували і відомість, і популярність, і заможність, і впливовість і все решта", - зазначив у себе на фейсбуці Рибчинський-молодший.

За його словами, це саме Ляля "зробила зі Славка зірку". "20 років по тому Славко вирішив йти далі і просив не судити суворо. Та й ніхто не судить, розібратися б у своїх пенатах. Просто все колись завершується: молодість, краса, популярність, здоров'я, гроші, життя... Але завжди слід залишатися Людиною. Просто хочеться виразити респект Лялі, яка приклала усіх зусиль, аби зробити зі Славка зірку, віддала кращі роки життя, залишаючись вічно в тіні його "зоряності", і за 20 з зайвим років не одружилася і не спекулювала прізвищем чоловіка як багато інших. Впевнений, вона і зараз залишиться в тіні", - написав продюсер.

Після того як цей розлогий допис розійшовся мережею, Рибчинський його видалив, лишивши натомість такі слова: "Нехай Вакарчуки-Фонарьови живуть своїм життям. Нам своє робить!".


Молодший син Осадчої та Горбунова відзначає перший день народження

п’ятниця, 19 серпень 2022, 12:35

Сьогодні, 19 серпня, син зіркового подружжя Катерини Осадчої та Юрія Горбунова Данило святкує перший день народження. Для пари це вже друга спільна дитина. Вони виховують ще одного хлопця – 5-річного Івана. А Осадча торік стала багатодітною матір'ю: у ...

Колумбійський шеф-кухар та телеведучий зібрався їхати на передову, щоб допомогти ЗСУ

п’ятниця, 19 серпень 2022, 9:44

З початком російського вторгнення в Україну кулінар готує для тероборони, ЗСУ, поліції, госпіталів, старих людей, нужденних. Шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво зізнався, що планує вирушити на передові позиції. Про це він повідомив на своїй сторінці в Instag...