"Велика проблема й трагедія": Оля Полякова розповіла, що неодноразово ставала жертвою сексуальних домагань

Популярна співачка Оля Полякова, яка не так давно заявила, що Костянтин Меладзе пропонував їй інтим, поділилась шокуючою новино, зазначають Патріоти України.

У програмі "ЖВЛ" артистка розповіла, що протягом свого життя близько 10 разів ставала жертвою різних сексуальних домагань. Оля пам’ятає, що таке траплялось в школі, в університеті, на роботі. Також вона розповіла, як її чіпав якийсь чоловік у тролейбусі.

"Велика проблема й трагедія, що в нас про це ніхто не говорить. У нас навіть дівчата й жінки не розуміють різниці між харасментом і компліментом. І мене часто запитують, чому я це роблю. Може тому, що в мене двоє дітей. Я це так не залишу", - сказала співачка.

Зазначимо, не так давно Оля Полякова зізналась, що Костянтин Меладзе пропонував їй інтим в обмін на просування кар'єри. Артистка розповіла, що мовчала про це 18 років.

Померла зірка легендарної стрічки «Тіні забутих предків» та секс-символ радянського кіно

субота, 23 жовтень 2021, 22:24

Знаменита актриса довгий час боролася із хворобою ніг. Стало відомо про те, що померла Тетяна Бестаєва, відома радянська актриса. Про смерть повідомила пресслужба театру імені Мосради, зазначають Патріоти України. Артистка пішла з життя у віці 84 років...

"Мати драконів", яка ледь не померла від інсульту у 25 років: Емілія Кларк святкує ювілей (фото)

субота, 23 жовтень 2021, 21:58

Майбутня зірка народилася в Лондоні, її повне ім'я – Емілія Ізобел Юфімія Роуз Кларк. Батько дівчинки працював у театрі звукорежисером, а мати очолювала благодійний фонд "Аніма". Батько акторки помер від раку у 2016-му. У Емілії є старший брат, який бу...